Jump to content
Ménemszól.hu

Behringer VC340


draco draconis

Recommended Posts

  • Válaszok száma 347
  • Created
  • Last Reply

Figyi Bendi, nagyon sok feszültséget a te arroganciád generált ebben a threadben, úgy röhögtetek rajtam mint a laposföld hívők amikor elmondják nekik, hogy a föld kerek. Pedig a bűnöm, hogy a pökhendi stílusra, pökhendi stílussal válaszoltam, nekem se kell a szomszédba menni érte. Nem hiszem, hogy a zenészek  csóróságát kéne mondjuk vicc tárgyává tenni Hitspace staff-ként, ciki, és szerintem moderátorként ezt nem kellene megengedned magadnak. Ráadásul szerintem valakit smilyval lehülyészni amikor azt mondja, fröcsögve hogy tacsakos baromságokat írsz holott csak tanulatlan, egész más szint mint oldalakon keresztül személyeskedni valakivel, szidni az anyját, és az ánusz-fixácójával fárasztani, felfogtam, hogy semmire nem megyek ha megnyomom a jelentem gombot,  meg ahhoz hogy komolyan meg tudjon Draco bántani, adnom kéne a véleményére,  ami sajnos nem áll fennt. De mindenképp szóvá fogom tenni  ezt Ádámnak ha találkozunk, fórumozóként talán még elmegy ez a stílus, max rádszól az admin. Adminként nem.

Link to comment
Share on other sites

Pedig pont hogy ez a gyökér a laposföld hívő, és még elhiszi magáról hogy ő itten a fővilágosító. Nem valami színházból rúgták ezt ki mint kellékes? :D

És látom még mindig nem sírta ki magát anyu vállán, pedig azt hittem már kifújta az orrát :D De az ánuszfixáció vagy mi a lószar telibetalált neki valamiért...

Link to comment
Share on other sites

V/Oct, csak a jegyzőkönyv kedvéért:

Az első megnyilvánulásod ez volt ebben a topikban: Szánalmas nyeréskedés ez az egész olcsójánosoknak belőve

Magyarul:

1. Leolcsóánosoztál mindenkit, akinek esetleg tetszik ez a motyó, és eljátszik a gondolattal, hogy megvesz egyet.

2. Izomból szánalmasnak tituláltál egy "eljárást", anélkül, hogy a pontos üzleti modellt és a mögöttes történéseket végiggondoltad volna.

3. Anélkül, hogy egyáltalán kezedbe vetted volna az adott hangszert, megállapítottad, hogy "rakás szar".

Akkor most ki is az, aki fekete-fehér?

 

Link to comment
Share on other sites

4 perccel ezelőtt írta V/Oct:

Figyi Bendi, nagyon sok feszültséget a te arroganciád generált ebben a threadben, úgy röhögtetek rajtam mint a laposföld hívők amikor elmondják nekik, hogy a föld kerek. Pedig a bűnöm, hogy a pökhendi stílusra, pökhendi stílussal válaszoltam, nekem se kell a szomszédba menni érte. Nem hiszem, hogy a zenészek  csóróságát kéne mondjuk vicc tárgyává tenni Hitspace staff-ként, ciki, és szerintem moderátorként ezt nem kellene megengedned magadnak. Ráadásul szerintem valakit smilyval lehülyészni amikor azt mondja, fröcsögve hogy tacsakos baromságokat írsz holott csak tanulatlan, egész más szint mint oldalakon keresztül személyeskedni valakivel, szidni az anyját, és az ánusz-fixácójával fárasztani, felfogtam, hogy semmire nem megyek ha megnyomom a jelentem gombot,  meg ahhoz hogy komolyan meg tudjon Draco bántani, adnom kéne a véleményére,  ami sajnos nem áll fennt. De mindenképp szóvá fogom tenni  ezt Ádámnak ha találkozunk, fórumozóként talán még elmegy ez a stílus, max rádszól az admin. Adminként nem.

Összemosod a dolgokat. Idézz tőlem arrogánsat.

És - ismét csak a jegyzőkönyv kedvéért:

Az első megnyilvánulásod ez volt ebben a topikban: Szánalmas nyeréskedés ez az egész olcsójánosoknak belőve

Link to comment
Share on other sites

4 perccel ezelőtt írta Bendi:

V/Oct, csak a jegyzőkönyv kedvéért:

Az első megnyilvánulásod ez volt ebben a topikban: Szánalmas nyeréskedés ez az egész olcsójánosoknak belőve

Magyarul:

1. Leolcsóánosoztál mindenkit, akinek esetleg tetszik ez a motyó, és eljátszik a gondolattal, hogy megvesz egyet.

2. Izomból szánalmasnak tituláltál egy "eljárást", anélkül, hogy a pontos üzleti modellt és a mögöttes történéseket végiggondoltad volna.

3. Anélkül, hogy egyáltalán kezedbe vetted volna az adott hangszert, megállapítottad, hogy "rakás szar".

Akkor most ki is az, aki fekete-fehér?

 

Nekem semmi bajom nem volna ha valaki szarnak titulál egy fost, ha már a videón is lejön. De ennek a gyökérnek még füle sincsen, CSAK AZ BASSZA VALAMIÉRT A CSŐRÉT HOGY HARMAD-NEGYED-ÖTÖD-NYOLCAD-TIZEDÁRON MEGKAPSZ VALAMIT.

Ejnye, tuskókám csak nem beraktározott kizárólag befektetési célzattal egy csomó rozsdás vasat? :D

Link to comment
Share on other sites

12 perccel ezelőtt írta V/Oct:

A vitastílusod ami főleg feltételezésekre alapul, nem tetszik. Honnan vagy benne biztos, hogy nem volt a kezemben a hangszer?

Mondjuk akkor úgy, hogy 99%, hogy fényképen kívül nem találkoztál vele, mivel a világon most kezdték értékesíteni, nagyon kevés darab jutott a polcokra, amelynek zöme gyakorlatilag elővételben elkelt. (Amúgy meg mintha nem láttam volna azt Tőled, hogy órákig kísérleteztél a VC340-nek, Model-D-vel...)

Amúgy:

1. Draco nem a cimbim. (Még az is lehet, hogy nem mindenben értek egyet vele, nem minden tetszik az ő megnyilvánulásaiban sem, de nem vagyunk az oviban.)

2. Ha figyelmesen végigolvasod a polémiát, akkor az első arrogáns megjegyzés tőled(!!) hozzám(!!) származott: Ez a repperes hasonlatod meg magad megnyugtatására mondogatod. Akkor sem igazán értettem, hogy miért jött ez elő tőled, de Te vetted elő és dobtad el a kesztyűt. Eddig a megjegyzésedig tőlem semmilyen arrogáns, személyeskedő megjegyzést nem találsz!

3. Semmi közöm a HitSpace-hez "staff" szinten, felkértek moderátornak bizonyos - teljesen harmadrendű - történések miatt. Nagyon-nagyon régóta vagyok a közösség tagja, és ha visszanézed az írásaimat, mindig próbáltam ahhoz tartani magam, hogy szemtől szemben is felvállaljam a véleményemet, a végsőkig kerültem a személyeskedést. (Ha visszaolvasod a topikot, itt is nyilvánvaló lesz ez.) De ha valaki "kétlábbal talpal be", azt azért nem fogom szó nélkül hagyni.

 

Link to comment
Share on other sites

Engem meg a Bélinger hangja érdekelne, demók, meg a valós piaci ára hogy mit vegyek ZENÉLNI, mert nem végtelen a pénztárcám, és különben is a Lambót is meg kéne venni valamiből...

De speciel nem zavar ha valaki leírja hogy nádcukorból készültek a Bélinger potijai és az első hapcinál leolvad róla a cutoff akarom mondani filter gomb ;)

Link to comment
Share on other sites

 

Próbálok konstruktív lenni, az olcsójánosos kommentem is más kontextusból kiragadva, de hát ez van. Szerintem nem egyenrangú azzal, hogy az anyámat szidják oldalakon keresztül. De ha ez itt oké, legyen. Draco kommentjeit lehalkítottam, nem látom. Lehet hogy Bendit is le kell halkítsam, s akkor nem érzem magam megbántva, hogy csóró zenész vagyok? Úgy értem szerinte. :D

Link to comment
Share on other sites

Ennyire hülyének lenni nyilvánosan szerintem már gáz. Valami captcha kód tényleg kéne már a chatbot mocsári trollok ellen. :D

( nem emlékszem hogy szidtam volna a tuskó anyját, de ha ennyire kívánja az anyuci testét, rajtam nem fog múlani... :D:D )

Ps.: ráadásul a kommentjeimet valami felolvasó gép olvassa ennek, és eszébe jutott hogy lehalkíccsa'?

Link to comment
Share on other sites

9 perccel ezelőtt írta Bendi:

Mondjuk akkor úgy, hogy 99%, hogy fényképen kívül nem találkoztál vele, mivel a világon most kezdték értékesíteni, nagyon kevés darab jutott a polcokra, amelynek zöme gyakorlatilag elővételben elkelt.

Szuper, tényleg nem akarom megborítani a világképed, higgy amit akarsz, de fárasztóak a feltételezgetéseid, és az erre alapult bizonyításaid.

Link to comment
Share on other sites

1 perce írta V/Oct:

Szuper, tényleg nem akarom megborítani a világképed, higgy amit akarsz, de fárasztóak a feltételezgetéseid, és az erre alapult bizonyításaid.

Baszod, te csápolnál az első sorban azzal az olcsójánostuskó fejeddel lilulva hogy neked má' van ilyen és anyu is megvolt már vele. :D

Link to comment
Share on other sites

 

5 perccel ezelőtt írta V/Oct:

csóró zenész vagyok

Őőőőő... ezt megint nem értem. Mikor, hol írtam én azt, hogy csóró zenész vagy?

Ellenben Te írtál ilyet: Tehetik ezt azért mert a vásárlóik ilyen rövid gondolkodású emberek, mint te

Már elnézést, de ha egymás mellett árul Józsi bácsi és Kati néni krumplit, és mindkettő szinte megegyezik - sokan meg is kóstolták, elmondták ezt - , akkor miért is baj, miért is szűklátókörűség, miért is olcsójánoskodás megvenni Kati nénitól 200 Ft-ért kilóját ahelyett, hogy Józsi bácsitól benném 2000-ért? (Ha Kati néni lopta a krumplit, az büntetőjogi kategória, engedtessék meg nekem, hogy ne kelljen nagyker áfás számlát kérnem az eredet ellenőrzésére.)

Ha Uli megteszi amit tesz, és nem tudják "megcsípni", akkor ezért ne legyen már felelős a vevője! (Ha a cuccai fél év alatt megadják magukat, akkor majd mi olcsójánosok tanulunk a levkéből, és egymás sarkát taposva megyünk Minimoog Reissue-t venni. Azzal most nem is szeretném szítani a feszkót, hogy ha akarnék, akkor most bemehetnék a HS-be, és vehetnék egy Minimoogot. De hobbi célra nem fogok venni... )

Link to comment
Share on other sites

7 perccel ezelőtt írta V/Oct:

Szuper, tényleg nem akarom megborítani a világképed, higgy amit akarsz, de fárasztóak a feltételezgetéseid, és az erre alapult bizonyításaid.

Helyes a feltételezésem, hogy nem volt még a kezed ügyében Boog? Ez a lényeg. (Egyébként innentől az egész érdektelen. Számomra hitelesebbek azok a gearslutz postolók, akik már kézbe kapták a cuccot, és alapvetően -minimum - elégedetten nyilatkoznak róla.)

Link to comment
Share on other sites

2 perccel ezelőtt írta V/Oct:

" Mondom, ezt nem veled fogom megvitatni, mert nem érted. Beszélj kérlek Draco cimbid stílusáról is. Ez a szintű agyaatlan aljas személyeskedés ez itt ok? "

Válaszolsz erre is? Nem picit vagy szelektív....

Már válaszoltam.

1. Draco nem a cimbim. (Még az is lehet, hogy nem mindenben értek egyet vele, nem minden tetszik az ő megnyilvánulásaiban sem, de nem vagyunk az oviban.)

Link to comment
Share on other sites

1 perce írta V/Oct:

" Mondom, ezt nem veled fogom megvitatni, mert nem érted. Beszélj kérlek Draco cimbid stílusáról is. Ez a szintű agyaatlan aljas személyeskedés ez itt ok? "

Válaszolsz erre is? Nem picit vagy szelektív....

Most komolyan ennek a gyökérnek a sírásáról fog szólni a topik? Csak azért mert kapott egypár virtuális szájontörlést, és most itt siránkozik? Persze azért a valódi énje ott bújkál benne, mert aljasozik, arrogáns váddal illet másokat etc.

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.




×
×
  • Create New...