Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Motu microbook II probléma


papper

Kérdés

Üdv!win7 en használom illetve használnám ezt a csoda hangkártyát!nagyon jó hangja van viszont a dawban kéne állítani a minta vételezési rátát de nem váltja át!48.000 az alap beállítása és ott rohad!behúzok egy 44.1 es sávot és begyorsítja!nem tudok semmit felvenni!firmware frissítést nem enged azt írja hogy nincs csatlakoztatva,újraraktam a drivert,ugyan az!valami ötlet azon kívül,hogy dobjam ki?

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Ekkor: 2018. 02. 11. at 8:53 írta papper:

Üdv!win7 en használom illetve használnám ezt a csoda hangkártyát!nagyon jó hangja van viszont a dawban kéne állítani a minta vételezési rátát de nem váltja át!48.000 az alap beállítása és ott rohad!behúzok egy 44.1 es sávot és begyorsítja!nem tudok semmit felvenni!firmware frissítést nem enged azt írja hogy nincs csatlakoztatva,újraraktam a drivert,ugyan az!valami ötlet azon kívül,hogy dobjam ki?

Nem ismerem se a windowst se a dawodat, én először lehúznám a hangkártyát, létrehoznék egy "new" daw projectet valami más inputtal, a kívánt sampling rate-el, majd újra indítanám a "new" projectet immár deldugott motuval.

Link to comment
Share on other sites

Próbáltam,a motunak is írtam,a szaros driverükkel van gond,mindenki panaszkodik rá!olyan választ kaptam amibe gyakorlatilag analfabétának néznek..?most vettem egy emu 1616m et az meg 10 perc mire életre kel addig világít mint a karácsonyfa...pedig anno nagyon szerettem ezt a tipust..inkább valami pc mentes rögzítési formát keresek mert elegem van bill gates ből meg a szarjához gyártott szarokból? van egy roland mv 8800 ambinkáb megtanulok abba rögzíteni mikrofonnal

Link to comment
Share on other sites

Ekkor: 2018. 02. 12. at 8:01 írta NeoC:

Ha nem a daw-ban, hanem a Motu sajat szoftjaban allitod at az nem segit?

vagy magan a kartyan nem lehet fizikalisan allitani? Ezt nem ismerem, de lattam mar olyan kartyat aminek a hatuljan kellett kis mikrokapcsolokkal ezt beallitani.

Szia!sajnos ennek a fix beállítása 48.khz ,mert a motu szakemberei idióták...és fizikálisan sajnos nem lehet állítani,sem a szoftverben sem a kártyán...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...