Jump to content
Ménemszól.hu

TR8S


Fanta

Recommended Posts

3 órája írta ZizicsFantaLászló:

hát mivel 110EUR volt a 7x7 expansion nem hiszem
én pl 140E alatt el se adnám. Meg amugy is mást tud mint az TR8S - meg kevesebbet is seq szinten

De az ugye megvan, hogy nem mindenki annyiért adja el a kütyüket, mint amennyibe neki került? :D
Vagy ha így van, akkor én nagyon benéztem valamit. :D:D

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

59 perccel ezelőtt írta Blank:

De az ugye megvan, hogy nem mindenki annyiért adja el a kütyüket, mint amennyibe neki került? :D
Vagy ha így van, akkor én nagyon benéztem valamit. :D:D

175E a gépe dude :D +35E a firmware

 

sehogy se annyi a 140E szoval igen benézted

Link to comment
Share on other sites

9 perccel ezelőtt írta ZizicsFantaLászló:

175E a gépe dude :D +35E a firmware

 

sehogy se annyi a 140E szoval igen benézted

Volt mar fent 110-ert is expansion pack-el, djborzen meg 100-er, szoval megy az meg lejebb, ha nalad nem is, majd masnal :D 

Bar en gyanitok egy sellout akciot is hamarosan, nem gondolom hogy sokaig futtatja majd parhuzomaosan a Roland a 2 tipust.

Link to comment
Share on other sites

Igazából felesleges ezen rugózni. Annyiért lehet eladni, amennyiért megveszik. 

Az tény, hogy eladóként "minden idők legjobb és legkeresettebb" hangszereként szeretné az ember feltüntetni a cuccot, vevőként meg a világ legótvarabb, futottak még kategóriájú hangszerének szeretné láttatni. 

Ennél már csak az a jobb, amikor mondjuk meg jelenik egy hangszer, és egy hónap múlva látható a hirdetés: Vennék .... hangszert (Ilyenkor legszívesebben belinkelném az illetőnek a kereskedő honlapját: Itt vehetsz! :)

Link to comment
Share on other sites

Hát nem tudom, én megvenném inkább valamelyik analóg klónját. Egészen jóféle hangjuk van ugyanennyiért vagy kevesebbért. De inkább egy Tanzbart vagy Vermonát. Ha már ennyit költenék rá.

Kifejezetten csúnya digit hangja van a TR8s-nek, legalábbis amiket én hallottam demokat. Egy klasszik Triton jobb dobokat produkált.

Szerkesztette draco draconis
Link to comment
Share on other sites

nem is értem miért adják el. A TR8S nem teljesen ugyanez a gép!

Igazából a samplekat és a seqt leszámitva kevesebbet tud. A hangokra csak Tune és Decay van plussz egy CTRL poti. Snappy és Attack az nagyon kell  BD-SD hangokra.
Persze fasza a filter a CTRLen de akkor nincs más---- szoval nem tudom. Seqja természetesen ráncfelvarrott ahogy annak lennie kell.

De emiatt eladni nincs értelme. Főleg bővítve.

ebayes 60-70 az meg US szóval nem számit. Meg amugy sem számit az ebayes ár itthon.
90 nél kevesebb az már nagyon áron alul van. De a sok arc itt ugy átom versenyzik szóval ... szegények sajnálom őket hogy igy aron alul megszabadulnak tőle

https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_nkw=Roland+Aira+TR-3&rt=nc&LH_PrefLoc=5

Link to comment
Share on other sites

12 órája írta draco draconis:

...

Ja de a legtobb esetben annyit is er a dolog.

3 órája írta NeoC:

...

Mindig a szoftver a nagy behuzas... :) Ezert sajnalom, hogy nem probalkoztam tobbszor a prog-matekkal... :) A szoftver (/tartalom) manapsag a legjobb termek, csak es kizarolag fejlesztesi koltsege van (nomeg marketing izles szerint), gyartasi koltsege meg nulla, terjesztoi halozat kiiktatva (tartalom eseteben nincs kiiktatva, ezert is zarojeles), a terjesztesnek minimalis fix koltsege van. Jatek-szoftverek eseteben azert van terjeszto, de mivel annak sincs koltsege szinte semmi, ezert az csak egyszintu terjesztoi lanc alacsony marzzsal. De ez inkabb nem ebbe a temaba kivankozik... :)

1 órája írta ZizicsFantaLászló:

nem is értem miért adják el. A TR8S nem teljesen ugyanez a gép!

Igazából a samplekat és a seqt leszámitva kevesebbet tud. A hangokra csak Tune és Decay van plussz egy CTRL poti. Snappy és Attack az nagyon kell  BD-SD hangokra.
Persze fasza a filter a CTRLen de akkor nincs más---- szoval nem tudom. Seqja természetesen ráncfelvarrott ahogy annak lennie kell.

De emiatt eladni nincs értelme. Főleg bővítve.

ebayes 60-70 az meg US szóval nem számit. Meg amugy sem számit az ebayes ár itthon.
90 nél kevesebb az már nagyon áron alul van. De a sok arc itt ugy átom versenyzik szóval ... szegények sajnálom őket hogy igy aron alul megszabadulnak tőle

En inkabb azert sajnalnam oket, mert ennyire meg akarnak szabadulni tole. ES pont ez a lenyeg, amit te is irsz, hogy ez a ketto nem ugyanaz a hangszar. Es tenyleg nincs ertelme eladni, plane, ha jol megvagy vele. Ez most egy piaci panik, mert valakinek mindig a szomszed fuje a zoldebb, pedig ha sample-val szorakozva akart volna ritmusokat csinalni, akkor eddig is megtehette volna, meg lett volna egy teljeserteku tr-8-a, barmit tudjon is barhogyan, mert soha nem volt meg a kezemben. Szep nagy nyitva hagyott kormondat.

Szerintem beszedesebb mintha befejeznem. :)

Aztan hosszabb tavon majd bearazza a piac ahova valo, es a szoftver tenyleg nem lesz plusz rajta... :)

Link to comment
Share on other sites

1 órával ezelőtt írta ZizicsFantaLászló:

nem is értem miért adják el. A TR8S nem teljesen ugyanez a gép!

Igazából a samplekat és a seqt leszámitva kevesebbet tud. A hangokra csak Tune és Decay van plussz egy CTRL poti. Snappy és Attack az nagyon kell  BD-SD hangokra.
Persze fasza a filter a CTRLen de akkor nincs más---- szoval nem tudom. Seqja természetesen ráncfelvarrott ahogy annak lennie kell.

De emiatt eladni nincs értelme. Főleg bővítve.

ebayes 60-70 az meg US szóval nem számit. Meg amugy sem számit az ebayes ár itthon.
90 nél kevesebb az már nagyon áron alul van. De a sok arc itt ugy átom versenyzik szóval ... szegények sajnálom őket hogy igy aron alul megszabadulnak tőle

https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_nkw=Roland+Aira+TR-3&rt=nc&LH_PrefLoc=5

Ezt észre sem vettem.. mmint, hogy a szintézisbe már nem lehet ilyen szinten (se) beavatkozni.. vagy az is lehet, hogy a TR kit-ek is minták már csak?!?

Link to comment
Share on other sites

7 perccel ezelőtt írta wax83:

Ezt észre sem vettem.. mmint, hogy a szintézisbe már nem lehet ilyen szinten (se) beavatkozni.. vagy az is lehet, hogy a TR kit-ek is minták már csak?!?

nem minták - ugyanúgy szintetizált hangok, de ezt írják a tr8s leírásában a roland oldalán.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...