Jump to content
Ménemszól.hu

TR8S


Fanta

Recommended Posts

5 perccel ezelőtt írta _cutoff:

A TR8s egyébként mennyivel jobb, mint egy sima TR8 egy Electribe 2 samplerrel kombinálva ? Gondolom semmivel, sőt még olyan sincs. Inkább vennének egy Electribe-ot mellé abból a pénzből, amit bebuknak ezen a váltáson. 

Bukjak csak. Aki joaron kivanja a tr-8-at annak meg paradicsom. :)

szerk.: ha nem lenne vilagos, ok a tr-8s-sel is bukni fogjak, kiveve, ha szinpadra viszik es szeretnenek helyet es sulyt sporolni az addigi sample cuccal. Mindenki masnak a valtas tok folosleges. Don't panic!

Szerkesztette DutchFlowers
Link to comment
Share on other sites

4 órája írta _cutoff:

Amúgy az mk1es fekete elektronok is ugyanígy jártak. 240-260ért örülsz ha kiszállsz belőlük, mióta kinnt van az mk2 annak ellenére, hogy nincs lényegi különbség közöttük semmilyen téren, sőt ott még annyi sincs, mint a tr8 esetében.

Ebben ha vmi, akkor az a jó, hogy szépen lassan megtalálják végleges gazdájukat ezek a cuccok aki pedig csak a hype miatt ugrott rá, de igazából nem győzödött meg róla, hogy tényleg tudja e majd használni vmire az adott hangszert - nos az így járt.. Dehát róluk szól az apróhirdetés rovat, magamat is beleértve! ?

Szerkesztette wax83
  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2 órája írta _cutoff:

Amúgy az mk1es fekete elektronok is ugyanígy jártak. 240-260ért örülsz ha kiszállsz belőlük, mióta kinnt van az mk2 annak ellenére, hogy nincs lényegi különbség közöttük semmilyen téren, sőt ott még annyi sincs, mint a tr8 esetében.

Én is az Eletront akartam felhozni. Annyit hozzátéve, hogy sokak szerint az MK1 megbízhatóbb, mint az MK2.

Link to comment
Share on other sites

Nekem nagyon Electribe 2 széria utóíze van a dolognak, pláne az effektek terén(90%ban ugyanaz, biztos ugyanaz a DSP proci beszállítójuk :D ). Nekem special az E2 nagy csalódás volt, azért kíváncsi lennék egy TR8s polifóniájára.
Sajnos az a tapasztalat, hogy ha valami mindenből akar egy kicsit tudni (groovebox,sampler,dobgép,effektező..) nem biztos, hogy kimondottan önálló eszközként képes az elvárásoknak megfelő szintet hozni. Nem pesszimista vagyok, de lássuk be, hogy manapság sok gyártó igen sokat áldoz a marketingre és a rendes specifikációt úgy kell levadászni egy adott eszközről.

Lehet kövezni, lehet huhogónak tartan, ez a gondolatom erről a csodamasináról.

Link to comment
Share on other sites

Ekkor: 2018. 03. 10. at 9:08 írta _cutoff:

Abban sem sok logikát látok, ha valaki fél évig hirdet valamit, amit megvett újan, rájött 1 hét után, hogy nem tetszik neki és utána minden másnap meghirdeti új ár minusz 5000 forintért. Valahol a kettő között van az igazság.

Osztom a véleményt, pár éve csak az ilyenekre mentem rá,azaz arra ahol gyorsan megakartak szabadulni a dolgoktól és garisak voltak (E2S, Volca széria, Waldorf.... és még sorolhatnám, vettem már polír dobozos monotron delayt 5000ért :D )

Szerkesztette SU-47
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Ekkor: 2018. 03. 10. at 9:59 AM írta Bendi:

Igazából felesleges ezen rugózni. Annyiért lehet eladni, amennyiért megveszik. 

Az tény, hogy eladóként "minden idők legjobb és legkeresettebb" hangszereként szeretné az ember feltüntetni a cuccot, vevőként meg a világ legótvarabb, futottak még kategóriájú hangszerének szeretné láttatni. 

Ennél már csak az a jobb, amikor mondjuk meg jelenik egy hangszer, és egy hónap múlva látható a hirdetés: Vennék .... hangszert (Ilyenkor legszívesebben belinkelném az illetőnek a kereskedő honlapját: Itt vehetsz! :)

Azért ez nekem bejött KORG KROSS 2 esetében... bár én magam sem reméltem! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 10 months later...
  • 1 year later...
×
×
  • Create New...