Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0
martin1020

Szoba akusztika segítség

Kérdés

Sziasztok!
Szeretném a szobámat, akusztikailag rendbe tenni, már amennyire lehet. Sajnos nem a legjobb a kialakítása, de most költözni nem tudok. :) 
Amit a tervező programban nem tudtam beletenni az az, hogy a TV és az ajtó melletti szekrény között van egy álló sarokpolc is egészen a padlóig. Az ajtóm üveges, de ilyen szintén nem volt a programban. Ebből ki lehetne hozni valamit? 

Előre is köszönök minden segítséget! :) 

Erről a szobáról lenne szó:   (Belmagasság: 2,74 m, Tapétázott tégla fal) 

11.png.bc31d4104a2e8dab8bbb1d7a80333b4d.png22.png.155f5dee41119851a6f977634de844b7.png

3.png.5f2d81982aebe78152d1800c9cca2202.png4.png.63b17147cde729061533623de71cbdfa.png

Szerkesztette martin1020

Hozzászólás megosztása

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

• 0

Kérlek egy kicsit bővebben írd le nekünk mit is szeretnél csinálni a szobában.
Felvétel készítés?
Keverés? Ha kevernél-zenét szereznél, hol ülnél, hol lennének a monitor hangsugárzók?

Hozzászólás megosztása

• 0
Épp most írta PropaneB:

Kérlek egy kicsit bővebben írd le nekünk mit is szeretnél csinálni a szobában.
Felvétel készítés?
Keverés? Ha kevernél-zenét szereznél, hol ülnél, hol lennének a monitor hangsugárzók?

Legfőképpen keverés, zenekészítés (de ez változhat, nem tudom mit hoz a jövő, talán lesznek felvételek is) . Fogalmam sincs, hova lenne a legjobb betenni a motyót,  gyakorlatilag az egész szoba átrendezhető, csak a TV-t nem venném le onnan ahol most van. A monitorok, asztalon lennének, rezgéscsillapító szivaccsal alattuk, megnéztem, úgy pont kijön az 60° beforgatással a háromszög.

Hozzászólás megosztása