Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Yamaha MOX próba!


A/D

Kérdés

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Sziasztok!

 

Nemrég vásárolt Yamaha Mox6 szintetizátorom Cubase AI6 szoftverhez való illesztéséhez kérném a
segítségeteket!


A szükséges programok telepítve vannak a számítógépre (Windows XP), a MOX6 illesztve van a Cubase programhoz, a VST Editor
működik, a kommunikáció is létrejön. A szükséges beállításokat a gépkönyv alapján elvégeztem.


Felvételt szeretnék készíteni MOX6 Perfomance módban, illetve Audio Input bemenetről.  A Cubase látszólag rögzíti a felvett sávokat de visszajátszásnál nem szólal meg a Performance.

 

Az alábbi videón rögzített felvételtípust szeretném megvalósítani, ehhez milyen beállításokat kell
alkalmaznom a Cubase programban, illetve a MOX6-ban?

 

 

Köszi a segítséget előre is!

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Nemrég vásárolt Yamaha Mox6 szintetizátorom Cubase AI6 szoftverhez való illesztéséhez kérném a

segítségeteket!

 

Ugyan ez a leírás Win7-hez van, de talán segíthet rajtad. Ha nem, tedd fel a kérdést a Motifator fórum megfelelő rovatába, amennyiben tudsz angolul. Ott ált. 24 órán belül pontosabban is segítenek!

 

link: http://www.motifator.com/index.php/support/view/mox6_mox8_computer_setup_windows_7

 

+ még esetleg az üzlet ahol vetted, vagy használtként az előző tulaj hátha tud segíteni... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ugyan ez a leírás Win7-hez van, de talán segíthet rajtad. Ha nem, tedd fel a kérdést a Motifator fórum megfelelő rovatába, amennyiben tudsz angolul. Ott ált. 24 órán belül pontosabban is segítenek!

 

link: http://www.motifator.com/index.php/support/view/mox6_mox8_computer_setup_windows_7

 

+ még esetleg az üzlet ahol vetted, vagy használtként az előző tulaj hátha tud segíteni... ;)

Szia!

 

Nagyon szépen köszönöm a segítséged, ezt az oldalt még nem láttam, áttanulmányozom és beleásom magam a hangszer mélyébe :)

Egyébként új a hangszer és a HitSpace-nél vásároltam. Náluk is utánaérdeklődök.

 

Mégegyszer köszi. üdv.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...