Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Kérdés

Valamikor az óidőkben (kb reason 2) volt egy progi, amivel ki lehetett bontani a ReFilleket... nem porosodik valakinél ilyesmi?

Éhes az MPC....

(Alternatív esetben elfogadom a Marcel's Flute Shop tömörítetlen változatát is, köszi :))

Hozzászólás megosztása

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

• 0

Jobb klikket nem is enged semmire, hehe... (persze néhány héttel ezelőtt már próbáltam ugyanezt más forrásból, de akkor is csak az első kettő feladványt sikerült megoldania)

Hozzászólás megosztása

• 0
20 perccel ezelőtt írta Lacika:

Ha a gyári két refill-ből (Orkester / Reason factory) bontasz akkor ezt irja ki..

Azokat én speciel nem használom. Ez egy SR13 World Percussion.rfl-re dobta, de megnéztem másik ötöt. Próbáltam rendszergazdai jogosultsággal és korábbi vindóz emulációkkal is. Dettó. :(

Hozzászólás megosztása

• 0

Fakk... tegnap próbáltam beszerezni más forrásból, így most vírusban ázik a gép.... :D

Hozzászólás megosztása

• 0
18 perccel ezelőtt írta Lacika:

ÁÁÁÁHÁÁÁ!! Megvan!

Az [exe] filet be kell pakolni a Rezsó program mappájába ahol az Orkester refill is van, utána müxik :)

Katt a refillre, megnyitja, kiválasztod a mappát/filet, jobb egér klikk mentés..

Akkor nálam sajna bukott a sztori, mert a rezsót OS-X alá telepítve használom. :(

Hozzászólás megosztása

• 0
Épp most írta Lacika:

nincs valami kuka xp géped amin lehetne rfl-t bontani?
melyik refillből mi kell? megcsinálom neked, aztán átküldöm we-n emailre

De, most is van Windows a mac-en, csak ha feltolom rá a Rezsót, akkor ott is aktiválni kell és OS-X-en kiüti az account-ot.

Köszönöm szépen, de úgy 40gb-nyi refillt kellene kikopasztanom, mert pont az a bajom velük, hogy mindenben van minden, és már jó ég tudja hány tucat A4-est körmöltem tele a jegyzeteimmel. Sokkal egyszerűbb volna mappákba szétpakolni a hangmintákat az én logikám szerint...

Hozzászólás megosztása

• 0
4 perccel ezelőtt írta Lacika:

nincs valami kuka xp géped amin lehetne rfl-t bontani?
melyik refillből mi kell? megcsinálom neked, aztán átküldöm we-n emailre

Bár így, hogy írom, leesett: egy régi rezsó 4 vagy 5-öt éppenséggel telepíthetek, hátha az megoldja a dolgot. :)

Szerkesztette Blank
Nem warez :D

Hozzászólás megosztása

• 0
1 perce írta Lacika:

tuti ;) en regebben megcsinaltam a szanalast .. nem volt egyszeru ?

ha megse menne adok egy xp gepet es csinalj vele amit akarsz.  Nalam csak porosodik

Ne is mondd, már egy ideje fázom tőle. :D 

Megpróbálom a régi rezsót 5-össsel, hátha sikerül. :)

Hozzászólás megosztása