Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Cubase 10


Szodike

Kérdés

Recommended Posts

  • 0
2 órája írta deneverstudio:

A Nuendoban ennél komolytalanabb próbálkozás volt. Majd meglátjuk, hogy ez mennyire használható.
Tartok tőle, hogy az lesz ezzel is, mint az intonálással.
Ahelyett, hogy megvették volna a Melodyne-os gyerektől a tök profin megcsinált cuccot, 10 éve töketlenkednek a saját vackukkal.

Na igen. Arra is kíváncsi vagyok, hogy milyen lett a Variaudio 3, de szerintem semmi extra. Az eLicenser lefrisebb verziójának telepítése sem oldotta meg a problémámat. Írtam a HUN supportnak, egyelőre válasz nincs. Várok...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Hülyén néz ki, hogy a mixert nem merték flat designra alakítani, mint minden egyebet. Egyébként bejön az új GUI.

Frissítés:
Nemrég upgrade-eltem Elements 10-re, és közben látom, hogy a mixeren kívül is több helyen maradt a régi design (gombok, legördülők stb.).
Szóval ez is egy hibrid lett grafikailag. Kár.
Persze nyilván nem ez a lényeg zenei szempontból, de szakmai ártalom. :)

Szerkesztette Aquarius
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Valószínűleg nem lehet kipróbálni a 10-es verziót....  :( Ezt a választ kaptam

"Sajnos mug kicsit kaotikus számomra is az új steinberg oldal, de érdeklődöm a second level supportnál az ügyben! Amint többet tudok, jelentkezem. A 10-es verziónál egyelőre nem is látok trial verziót, csak 9.5-ig.

Üdv,
Csiszár Ferenc
Steinberg Support Hungary
 
ui:
Legyen szíves használni az új email címet: steinberg.help.hu@gmail.com"

De legalább megtudtam, hogy megújult az e-mail cím.
 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
3 perccel ezelőtt írta deneverstudio:

Ha nem trial verziót töltöttél le, akkor nyilván nem fog működni.
Ilyen hamar egyébként soha nem szokott lenni trial, bár legutóbb már egész hamar megcsinálták.

Nincs trial verzió letöltési lehetőség. Csak a fullos, de legutóbb a 9-et is így próbáltam ki. Automatikusan trialban működött. Bíztam benne,hogy most is így lesz. A 9.5-nél viszont küldtek mailt, hogy töltsem le az oldalról a trialt. Szóval nem értem én ezt. Úgyhogy nincs más hátra, mint előre. Vagy megvárom míg lesz belőle trial.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Ekkor: 2018. 11. 15. at 18:59 írta Aquarius:

Hülyén néz ki, hogy a mixert nem merték flat designra alakítani, mint minden egyebet. Egyébként bejön az új GUI.

Frissítés:
Nemrég upgrade-eltem Elements 10-re, és közben látom, hogy a mixeren kívül is több helyen maradt a régi design (gombok, legördülők stb.).
Szóval ez is egy hibrid lett grafikailag. Kár.
Persze nyilván nem ez a lényeg zenei szempontból, de szakmai ártalom. :)

Szia!

Ha exportálsz  mp3-ba tudsz bitrátát állítani? Én sehol nem találom, és 160 kb/sec amit kitol, az meg ló..sz.
Válaszod előre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...