Jump to content
Ménemszól.hu

Kérdés

Recommended Posts

• 0
Épp most írta saszi:

Málam a 2. indulásnál azonnal megáll a scanning vst 3 pluginsnél és nem megy tovább. Nem tudjátok okát?

Vélhetően belebotlott egy renitens pluginbe. Meg kell keresni, hogy melyik az.
Elég sok mindent blacklistre szokott amúgy tenni már évek óta.

• Thanks 1

Hozzászólás megosztása

• 0
3 perccel ezelőtt írta deneverstudio:

Hülye ötlet volt így eldugni. És a Batch Export hová tűnt?

A pro-ban ott van az export chanel alatt. Nem tűnt el, gondolom az Elements nem tudja. 

Hozzászólás megosztása

• 0

A variaudio 3 eddig tetszik. Mindig bajom volt, hogy az ollót külön gombbal kellett kapcsolni. Most erre már nincs szükség. Most már meg kell tanulni, hogy hova nyúl az ember, mert hol vág hol ragaszt :D De az első pár óra a fura, utána nagyon jól kézre áll. Legalábbis én már kezdem megszokni és tetszik. A shift formant meg tök vicces is tud lenni. Effekt szerű dolgokra nagyon jó. Mondjuk nem emiatt vettem meg, de legalább örüljek már valaminek.

Hozzászólás megosztása

• 0
10 perccel ezelőtt írta deneverstudio:

Hülye ötlet volt így eldugni. És a Batch Export hová tűnt?

Az nincs tudtommal Elementsben.

Hozzászólás megosztása

• 0

Sziasztok!

Upgrade-eltem 9.5-ről 10-re. A kérdésem az, hogy ilyenkor a 9.5-öt szedjem le, és csináljak clean install-t a 10-ből? Vagy van valamilyen "valódi" upgrade lehetőség, hogy felülírja a régit, stb...

Halion Sonic 3-ról szintén felléptem Halion 6-ra. Itt mi a menetrend? Hagyjam meg a Sonic-ot is? Mennyire okos a telepítő, felismeri, hogy a content-ek nagy része fent van, vagy duplikálni fogja azokat?

Van valakinek ezzel már tapasztalata?

Köszi előre is!

Hozzászólás megosztása

• 0
2 órája írta Szodike:

Sziasztok!

Upgrade-eltem 9.5-ről 10-re. A kérdésem az, hogy ilyenkor a 9.5-öt szedjem le, és csináljak clean install-t a 10-ből? Vagy van valamilyen "valódi" upgrade lehetőség, hogy felülírja a régit, stb...

Halion Sonic 3-ról szintén felléptem Halion 6-ra. Itt mi a menetrend? Hagyjam meg a Sonic-ot is? Mennyire okos a telepítő, felismeri, hogy a content-ek nagy része fent van, vagy duplikálni fogja azokat?

Van valakinek ezzel már tapasztalata?

Köszi előre is!

Szia!

A Cubase 10-et nyugodtan telepítsd, nem kell csinálni semmit. Megmarad a 9.5 is, és a 10 is menni fog.
A másikkal nincs tapasztalatom.

Hozzászólás megosztása

• 0

Kipróbáltam - és meglepően jól működött. Az egyetlen szépséghiba az volt, hogy a content set-ek közül néhányat, a beállítások ellenére a rendszer partícióra telepített. De ezt meg lehet oldani egyszerűen a library manager-rel, ahol elég egy "move"-ot nyomni a rossz helyre került content-re. 

Hozzászólás megosztása

• 0
39 perccel ezelőtt írta Szodike:

Kipróbáltam - és meglepően jól működött. Az egyetlen szépséghiba az volt, hogy a content set-ek közül néhányat, a beállítások ellenére a rendszer partícióra telepített. De ezt meg lehet oldani egyszerűen a library manager-rel, ahol elég egy "move"-ot nyomni a rossz helyre került content-re. 

rakd fel a teljes installt. Úgy az igazi

Hozzászólás megosztása

• 0
11 órája írta saszi:

rakd fel a teljes installt. Úgy az igazi

Máshogy nem is lehet :)

Nálam fent volt már a 9.5 és ilyenkor a telepítő bizonyos komponenseket csak frissít. Ahhoz, hogy "clean install"-t csináljak, le kellene szednem az összes Cubase vonatkozású komponenst a gépemről, de ezt meg addig nem akarom, amíg meg nem bizonyosodok arról, hogy minden tökéletesen működik 10 alatt is.

Ha erről megbizonyosodtam, akkor leszedem a 9.5-öt, de ezután meg nem látom sok értelmét, hogy mindent lepucoljak és újratelepítsem a "szűz" 10-et :)

Mindenesetre a saját tapasztalatom az, hogy aránylag zökkenőmentes az átállás, max a library manager-t kell végigböngészni és áthelyezni a rossz helyre került tartalmakat.

• Like 1

Hozzászólás megosztása

Szólj hozzá! Ehhez regisztrálj, vagy jelentkezz be!

Regisztrált tagság szükséges a fórumon való részvételhez.

Tagság szerzése

Igényelj tagságot a közösségünkben! Mindez pofonegyszerű!

Regisztráció

Jelentkezz be!

Már regisztrált tagunk vagy? Itt jelentkezhetsz be!

Bejelentkezés