Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0
NeoC

PayPall kérdés

Kérdés

Üdv, 

Nem vagyok gyakorlott PayPall ügyben, ezért a kérdés:

Elbizniszeltem itt külföldre valamit, emailban megegyeztünk mindenben, PayPall fizetésben maradtunk.

A vevő részéről meg is jelent a vételár a PayPall számlán "Pénz fogadva, függőben" jelzéssel. Erre én elpostáztam a cuccot, ami meg is érkezett, a vevő visszaigazolta, hogy OK..

A számlán viszont továbbra is "függőben" jelzés van. Nekem kell valamit tennem, vagy a vevőnek kellene "elengednie" az összeget, vagy ilyenkor mi van? Vagy be lettem szivatva? Nem nagy összeg, túlélem, csak azt nem tudom, hogy én bénázok-e valamit a PayPall fiókban.

Köszi.

Hozzászólás megosztása

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

• 0
28 perccel ezelőtt írta NeoC:

Üdv, 

Nem vagyok gyakorlott PayPall ügyben, ezért a kérdés:

Elbizniszeltem itt külföldre valamit, emailban megegyeztünk mindenben, PayPall fizetésben maradtunk.

A vevő részéről meg is jelent a vételár a PayPall számlán "Pénz fogadva, függőben" jelzéssel. Erre én elpostáztam a cuccot, ami meg is érkezett, a vevő visszaigazolta, hogy OK..

A számlán viszont továbbra is "függőben" jelzés van. Nekem kell valamit tennem, vagy a vevőnek kellene "elengednie" az összeget, vagy ilyenkor mi van? Vagy be lettem szivatva? Nem nagy összeg, túlélem, csak azt nem tudom, hogy én bénázok-e valamit a PayPall fiókban.

Köszi.

Szia, 21 napig letétben van a pénz, azután elérhető :)

Hozzászólás megosztása

• 0

Hja, köszi.

Közben rájöttem, hogy mobil app-ról nem tudom acceptálni a küldést, ehhez desktop kell. Én meg csak itt várom lassan két hete...:)

Rá is nyomtam, fuvarlevelet is csatoltam, így elvileg holnap a számlára kerül.

Hozzászólás megosztása