Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0
antropophagia

mc 307 nem bootol

Kérdés

sziasztok

kicsit random kérdés, de hátha már mással is történt hasonló ~~~

szóval van egy mc 307em aminek elbaszódott az erdeti tápja, ezért egy bulit egyszer egy kisebb teljesítményű boss táppal (1000 helyett 800 mA-es) nyomtam le, a táp túlmelegedett, a gép ezáltal kikapcsolt - de se a táp se a gép nem sérült.

aztán szereztem hozzá egy rendeltetésszerű tápot, amivel működött is, de aztán egy idő után nem kapcsolt be. azaz bekapcsol, de nem bootol - miután lement a grandiózus intro, újraindul.

mit lehet ilyenkor csinálni? van megoldás, vagy mondjak áment szeretett gépemre?

köszi az olvasást és a reakciókat

Hozzászólás megosztása

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

• 0
2 órája írta antropophagia:

sziasztok

kicsit random kérdés, de hátha már mással is történt hasonló ~~~

szóval van egy mc 307em aminek elbaszódott az erdeti tápja, ezért egy bulit egyszer egy kisebb teljesítményű boss táppal (1000 helyett 800 mA-es) nyomtam le, a táp túlmelegedett, a gép ezáltal kikapcsolt - de se a táp se a gép nem sérült.

aztán szereztem hozzá egy rendeltetésszerű tápot, amivel működött is, de aztán egy idő után nem kapcsolt be. azaz bekapcsol, de nem bootol - miután lement a grandiózus intro, újraindul.

mit lehet ilyenkor csinálni? van megoldás, vagy mondjak áment szeretett gépemre?

köszi az olvasást és a reakciókat

https://www.sweetwater.com/sweetcare/articles/roland-mc-307-initializing-restoring-factory-settings/

ha így sem, akkor szervíz

Hozzászólás megosztása

• 0

hasonló módon adta meg magát az enyém is kb. 8 éve. rendeltetésszerűen használtam, eredeti táppal.

végül kb. 10 ezer forintért adtam el egyik roland szervízes srácnak :(

Hozzászólás megosztása