Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Cubase 5 installer


audio.csontoadam@gmail.com

Kérdés

Sziasztok! Stúdió munkaállomás újratelepítése zajlik,de elveszett a gyári installer lemezem,nyílván az elicenser kulcs megvan,de sajnos az 5-ös szoftvert már nem tárolja a Steinberg online felülete,csak a frissítéseket. Valakinek esetleg valami megfejtése van erre vonatkozóan? Köszi a segítséget!

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

Orosz torrenten fent van, (5.1-es  4GB!) de nekem most nincs visszatoltheto file-om amiota egy zsarolo virus letorolte az egesz gepem.
Igy nem tudom leszedni, fizetni meg nem szeretnek erte...  mert 9.5-ot hasznalok... 
 

Link to comment
Share on other sites

1 órája írta Hobkins:

Sajnos nem töltődik, mert nincs aki visszatöltse

c6rS7AL.png

Jut eszembe, régebben Te írtál vmi optimalizációról hogy megkeresed a pontos leírásait, hogyan kéne a gépet, winfost gatyába rázni normális lag mentes Cubase működéshez...

Azóta vmi esetleg? :) 

Link to comment
Share on other sites

12 perccel ezelőtt írta djuice:

c6rS7AL.png

Jut eszembe, régebben Te írtál vmi optimalizációról hogy megkeresed a pontos leírásait, hogyan kéne a gépet, winfost gatyába rázni normális lag mentes Cubase működéshez...

Azóta vmi esetleg? :) 

Ohh...én a másik verziót választottam, nem a direkt rar-t :) Ha letöltötted, légy szíves majd tájékoztass, hogy ez a 64 bites verziót tartalmazza-e. Előre is köszönöm!
Szerintem inkább az USB-s hangkártya+DAW használatához való gatyába rázás lehetett az, nem?

Már nem emlékszem pontosan, hogy minek kapcsán írtam. Egyébként az energia gazdálkodási sémában a processzor minimális teljesítményét IS 100%-ra kell tolni, az USB szelektív felfüggesztést ki kell kapcsolni, merevlemez kikapcsolást tiltani, hibernálást tiltani. Vezérlőpultban az USB portok energiagazdálkodásánál ki kell kapcsolni a lehetőséget, hogy a gép ki-be kapcsolgathassa. A speciális rendszer beállításoknál pedig a virtuális memória használatát a háttér szolgáltatásokhoz kell rendelni. Azt hiszem kb. ennyi a dolog lényege. De, ha esetleg valami konkrét kérdésed van, megpróbálok rá válaszolni, ha tudok. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 órája írta Hobkins:

Már nem emlékszem pontosan, hogy minek kapcsán írtam. Egyébként az energia gazdálkodási sémában a processzor minimális teljesítményét IS 100%-ra kell tolni, az USB szelektív felfüggesztést ki kell kapcsolni, merevlemez kikapcsolást tiltani, hibernálást tiltani. Vezérlőpultban az USB portok energiagazdálkodásánál ki kell kapcsolni a lehetőséget, hogy a gép ki-be kapcsolgathassa. A speciális rendszer beállításoknál pedig a virtuális memória használatát a háttér szolgáltatásokhoz kell rendelni. Azt hiszem kb. ennyi a dolog lényege. De, ha esetleg valami konkrét kérdésed van, megpróbálok rá válaszolni, ha tudok. 

A Cubase/Nuendo ezt mind megcsinálja magának, csak be kell rakni a pipát. Persze csak az újak, a régiek nem.

Link to comment
Share on other sites

1 órával ezelőtt írta Hobkins:

Ha letöltötted, légy szíves majd tájékoztass, hogy ez a 64 bites verziót tartalmazza-e

Csak elindítottam letöltésileg de nem húztam le mert úgysem használom már, meg van hangkarcsihoz legális AI7-esem ha kellene...

Én úgy tudom hogy ehhez a ringyówzból elég sok tetvedék futó háttérfolyamatot és programot kell kigyomlálni. Régen volt is fenn még XP idején olyan win-lite, ami alig volt vmi 3-400 MB és ramot se kajált tán 250 MB-nál többet. Egy programozó sráctól hallottam, hogy a májkrofostól olyan buildeket is tudnak ezek a szoftvercégek kérni, amin még gui sincs csak mint ha ehte Dos lenne (mondjuk ez nyilván nem pája egy grafukus felületű daw számára), de a sok hernyó a messengertől a tudom is miig, amivel telenyomják az átlagfelhasználóknak meg stb. igazából mind nyeli az erőforrásokat, rontja a processz időzítést és betart a zenélkedésnek, s akkor a win10-ről meg ne is beszéljünk abba mik vannak...

Link to comment
Share on other sites

20 perccel ezelőtt írta deneverstudio:

A Cubase/Nuendo ezt mind megcsinálja magának, csak be kell rakni a pipát.

Erről tennél fel egy képet milyen felületen adja be ezt? De amúgy ez a win optimalizáció nem csak Cubaset érint, hanem az összes Daw, Vst stb cullangot, ha más másra állt rá, ahogy én tudom...

(Egyszer a Syncopasoktól próbáltam kérdezősködni, de azt mondták ez náluk is egy teljes munkanapi projekt zenei gépre nyergelni a windowst és ugye nem ingyen. :) Na persze boltosok, ebből (is) élnek vagy csak elütötték a kérdést valami tudományosnak hangzó dologgal.) :) 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...