Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0
remetemen

Milyen audio loopert vegyek?

Kérdés

Üdv!

Szeretnék egy loopert, csak nem tudom milyet. Amiket eddig próbáltam nem váltak be.

Probléma, hogy másik eszközről midin kéne kapnia a tempó szinkront, de közben pontosnak kéne maradnia a loopnak. Azt gondoltam ez valami nagyon egyszerű dolog, de úgy látszik nem.

Volt eddig

Korg kaoss pad 3 - néhány ütem után már hallható a késés ami az idő előrehaladtával csak romlik.

Roland rc505 itt sem sikerült, csak master módban, de úgy nem szeretném. Van egy fő szekvenszerem amin futnak a patternek meg minden, nem szeretném teljesen újraszervezni az egészet.

EHX 2880 erről csak olvastam, de kb ugyanaz a probléma

másikat nem ismerek

Hozzászólás megosztása

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

• 0
13 órája írta remetemen:

Üdv!

Szeretnék egy loopert, csak nem tudom milyet. Amiket eddig próbáltam nem váltak be.

Probléma, hogy másik eszközről midin kéne kapnia a tempó szinkront, de közben pontosnak kéne maradnia a loopnak. Azt gondoltam ez valami nagyon egyszerű dolog, de úgy látszik nem.

Volt eddig

Korg kaoss pad 3 - néhány ütem után már hallható a késés ami az idő előrehaladtával csak romlik.

Roland rc505 itt sem sikerült, csak master módban, de úgy nem szeretném. Van egy fő szekvenszerem amin futnak a patternek meg minden, nem szeretném teljesen újraszervezni az egészet.

EHX 2880 erről csak olvastam, de kb ugyanaz a probléma

másikat nem ismerek

Gitárosunk TC ditto Loopert használ midi syncel megbízható fasza cucc.

Hozzászólás megosztása

• 0

Pont árulnak egyet majdnem új árban az apróban. Az tényleg jó midi synccel.

Hozzászólás megosztása

• 0

kösz jól hangzik. megnéztem a hirdetést is, épp csak egy kicsivel drágább int az új...

Hozzászólás megosztása

• 0
Ekkor: 2019. 01. 13. at 15:46 írta Tetanus:

RC-300 ?

Egy barátomnak van és az is csak master eszköz lehet a midi láncban...

Hozzászólás megosztása