Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0
Mugophone

Behringer ultragain mic 200 pattogás

Kérdés

Vettem valakitől egy újszerű Behringer ultragain mic 200-as csöves miki előfokot, a csóró nem szólt, hogy van valami baja, na mindegy. Használatkor rendesen pattog, és észrevettem, hogy a pattogások mennyisége egybeesik a ledes vezérlő villanásaival. Találkozott e valaki ilyennel? És ha igen, mi lenne a megoldás? Gondoltam egyszerűen kiiktatom az elektronikából a ledes vezérlőt, mert anélkül is tudom használni... de lehet valahol valami kondi vacakol.

Nézegettem máshol is, de úgy látszik ezzel a problémával még nem találkozott senki. Egyébként a hang nem torzít, csak ezek a pattogások vannak. Ahogy kigyúl egy led, pattog... Előre is kösz!

Hozzászólás megosztása

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

• 0

Ok, én vagyok a balek. Nincs semmi baja az előfoknak, csupán oda kell figyelni a preamp módnál, hogy ha mikrofont erősítünk vele, akkor kizárólag a mikrofonosra kapcsoljuk, mert ha például a gitárosra kapcsoljuk, akkor áll elő ez a pattogás. Másképp minden ok. Hiába na, az asztalos maradjon a kaptafánál... ahahaaa...

behringer.jpg

Hozzászólás megosztása