Jump to content
Ménemszól.hu

Arturia MicroFreak


bart42

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 10 months later...
Ekkor: 2019. 01. 27. at 13:04 írta _cutoff:

Ennél van egyszerűbb magyarázat is. Egy új szinti vásárlása ünnepnap, izgalom, öröm ! A kérdést inkább úgy tenném fel, miért ne ?

Apropó bár 2-3 évig tudnék használni egy hangszert egyvégtében anélkül, hogy ráunnék a hangjára.

Nekem egy szintim van aminek nem tudtam megunni a hangját, a jó öreg NordLead2 . (pedig van mellette A1, NordModular, Rolandok, Korgok stb.) Egyszer minden zsák megtalálja a foltját! :) 2-3 hónapon belül rendelek én is egy Freak-et próba ként!

Szerkesztette Rolandsl
Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

A Microfreak/Plaits/Braids speech engine sosem volt a kedvencem, úgyhogy tegnap rávettem magam, hogy megismerkedjünk. Izgalmas kaland volt, szerintem nagyon király atmoszférákat lehet belöle kitekerni ha az ember meglocsolja reverbbel és delayyel. Számomra a legmeglepöbb, hogy ha kellöen gyorsan moduláljuk a paramétereket, akkor a végeredmény kifejezetten granularra emlékeztetö valami lesz. :)

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 órája írta cursortoxyz:

A Microfreak/Plaits/Braids speech engine sosem volt a kedvencem, úgyhogy tegnap rávettem magam, hogy megismerkedjünk. Izgalmas kaland volt, szerintem nagyon király atmoszférákat lehet belöle kitekerni ha az ember meglocsolja reverbbel és delayyel. Számomra a legmeglepöbb, hogy ha kellöen gyorsan moduláljuk a paramétereket, akkor a végeredmény kifejezetten granularra emlékeztetö valami lesz. :)

En azt tervezgettem, hogy iratok ChatGPT-vel olyan szoveget, ami csak azokat a szavakat hasznalja, ami a speech szinti szotaraban megtalalhato, de tettlegessegig meg nem fajult a dolog.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 perccel ezelőtt írta faceeasyg:

En azt tervezgettem, hogy iratok ChatGPT-vel olyan szoveget, ami csak azokat a szavakat hasznalja, ami a speech szinti szotaraban megtalalhato, de tettlegessegig meg nem fajult a dolog.

Kiraly otlet! Hogy egy kicsit meggyorsitsam a kiserletet osszeszedtem neked a szavakat a Plaits kodbol. :)

red
orange
yellow
green
blue
indigo
violet
zero
one
two
three
four
five
six
seven
eight
nine
ten
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
alpha
bravo
charlie
delta
echo
foxtrot
golf
hotel
india
juliet
kilo
lima
mike
november
oscar
papa
quebec
romeo
sierra
tango
uniform
victor
whiskey
xray
yankee
zulu
analog
circuit
clock
control
digital
electronic
filter
frequency
generator
instrument
knob
machine
modular
modulator
operator
oscillator
patch
sequencer
synthesizer
vca
voltage
waveform

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

19 perccel ezelőtt írta cursortoxyz:

Kiraly otlet! Hogy egy kicsit meggyorsitsam a kiserletet osszeszedtem neked a szavakat a Plaits kodbol. :)

Persze hogy kiraly otlet, en talaltam ki. :D 

Koszi a listat (mar mashonnan megvolt, de nem baj az, ha itt is megvan).

Masik erdekesseg lehet a random bullshit generator, mondjuk S&H-val modulalni a mondando szavakat.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...