Jump to content
Ménemszól.hu
wolf77

Hmmm... nos?

Recommended Posts

Kezd az egész kicsit " a parasztnak csak régi klasszikusok olcsó másolatai kellenek, akkor minek pazarolnánk az energiát valódi fejlesztésre " felé hajlani. Három napig érdekes, hogy leklónoznak mindent, ami a kezük ügyébe kerül, aztán mindenkiben elkezd motoszkálni a gondolat, hogy  mégis miért, minek ? Vagy ha lopnak, akkor legalább lopnák el a legújabb fejlesztéseket mondjuk a modulár világból és abból gyúrnának valami friss hangzású dolgot, vagy neadjisten valamit saját kútfőből. Engem legalábbis már kezd untatni a vintage klón őrületük és minél több születik, annál kevésbé találom érdekesnek, ha kidobnak egy újabbat.

• Like 1

Hozzászólás megosztása

Egészen máshogy kellene ezt kezelni... talán. Persze elsőre jön egy kis indulat minden "jóérzésű" Roland/Moog/Obi rajongóból, de (!) ezek a klónszintik mind (gyűlnek rendesen) felfoghatók profi játékszereknek. Játszani meg mindenki szeret... 😀 nem hiszem hogy az előremutató progresszív kezdeményezéseknek ez gátat vetne, legfeljebb tereli a figyelmet... majd kipróbáljuk ezt is. 😁 Annyit azért hozzátennék, hogy az sh-5 az egyik legszebb (!) japcsi cucc... kiváncsian várom ezúttal mi lesz a végtermék... 😁

Hozzászólás megosztása

Válaszolta (szerkesztve)

Ez azért érdekes, mert még most is a sok barom meg van veszve értük és sok százrekkel méri a százezer éves hangszereiket. 

Ezt végzi ki Uli. 

De abban egyetértünk hogy már unalmas a sok monofón. 

Ps. Lehet hogy nem is olyan barmok? 

Szerkesztette draco draconis

Hozzászólás megosztása

Azt mindenesetre elérik, hogy folyamatosan pörögjön a nevük a köztudatban, akárhogy is. Iszonyatosat futnak - itt is 80%ban róluk van szó. Zseni marketingesek és sales-esek, az vitathatatlan. 

Hozzászólás megosztása

Jó, hát itt még csak az a hír, hogy beszereztek egyet a múzeumukba...mondjuk ha leklónozzák,s mondjuk megközelíti majd az eredetit,akkor rám számíthatnak...;)

Hozzászólás megosztása

3 perccel ezelőtt írta devon:

Jó, hát itt még csak az a hír, hogy beszereztek egyet a múzeumukba...mondjuk ha leklónozzák,s mondjuk megközelíti majd az eredetit,akkor rám számíthatnak...;)

én nem tudom - és mi van ha jól bevásárolok ilyen olcsó behri klónokból és 2 év múlva talicskázhatom ki a hangszerparkomat a méhbe ? :D 

Hozzászólás megosztása

1 perce írta _cutoff:

én nem tudom - és mi van ha jól bevásárolok ilyen olcsó behri klónokból és 2 év múlva talicskázhatom ki a hangszerparkomat a méhbe ? :D 

Haha..ugyan miért mennél a Méh-be?..tök mūanyag az egész..:D

Hozzászólás megosztása

Érdekes, nekem erről az őrületről mindig az jut eszembe, hogyha a 80-as években nem "szabadultam" volna az analog motyóktól ( mert ugye kell a digitális ) akkor már csiliárdos lennék. Csak egy pár tanulságos ár amiért nyögvenyelősen sikerült túladni az ócskaságokon: KORG MONO/POLY gyári keménytokban papírokkal egyenesen Japánból: 23000.-Ft, Karcmentes Roland Jupiter8 midivel: 65000.-. ARP Odyssey: 2500.-Ft, YAMAHA CS70M: 50000.- STB. Nyilván ezek a pénzek nem a mai értékkel bírnak, csak mennyire másképp gondoltuk a jövőt.....Nem kell a zajos analog szar......

Hozzászólás megosztása