Jump to content
Ménemszól.hu

Hmmm... nos?


wolf77

Recommended Posts

Kezd az egész kicsit " a parasztnak csak régi klasszikusok olcsó másolatai kellenek, akkor minek pazarolnánk az energiát valódi fejlesztésre " felé hajlani. Három napig érdekes, hogy leklónoznak mindent, ami a kezük ügyébe kerül, aztán mindenkiben elkezd motoszkálni a gondolat, hogy  mégis miért, minek ? Vagy ha lopnak, akkor legalább lopnák el a legújabb fejlesztéseket mondjuk a modulár világból és abból gyúrnának valami friss hangzású dolgot, vagy neadjisten valamit saját kútfőből. Engem legalábbis már kezd untatni a vintage klón őrületük és minél több születik, annál kevésbé találom érdekesnek, ha kidobnak egy újabbat.

Link to comment
Share on other sites

Egészen máshogy kellene ezt kezelni... talán. Persze elsőre jön egy kis indulat minden "jóérzésű" Roland/Moog/Obi rajongóból, de (!) ezek a klónszintik mind (gyűlnek rendesen) felfoghatók profi játékszereknek. Játszani meg mindenki szeret... 😀 nem hiszem hogy az előremutató progresszív kezdeményezéseknek ez gátat vetne, legfeljebb tereli a figyelmet... majd kipróbáljuk ezt is. 😁 Annyit azért hozzátennék, hogy az sh-5 az egyik legszebb (!) japcsi cucc... kiváncsian várom ezúttal mi lesz a végtermék... 😁

Link to comment
Share on other sites

3 perccel ezelőtt írta devon:

Jó, hát itt még csak az a hír, hogy beszereztek egyet a múzeumukba...mondjuk ha leklónozzák,s mondjuk megközelíti majd az eredetit,akkor rám számíthatnak...;)

én nem tudom - és mi van ha jól bevásárolok ilyen olcsó behri klónokból és 2 év múlva talicskázhatom ki a hangszerparkomat a méhbe ? :D 

Link to comment
Share on other sites

1 perce írta _cutoff:

én nem tudom - és mi van ha jól bevásárolok ilyen olcsó behri klónokból és 2 év múlva talicskázhatom ki a hangszerparkomat a méhbe ? :D 

Haha..ugyan miért mennél a Méh-be?..tök mūanyag az egész..:D

Link to comment
Share on other sites

Érdekes, nekem erről az őrületről mindig az jut eszembe, hogyha a 80-as években nem "szabadultam" volna az analog motyóktól ( mert ugye kell a digitális ) akkor már csiliárdos lennék. Csak egy pár tanulságos ár amiért nyögvenyelősen sikerült túladni az ócskaságokon: KORG MONO/POLY gyári keménytokban papírokkal egyenesen Japánból: 23000.-Ft, Karcmentes Roland Jupiter8 midivel: 65000.-. ARP Odyssey: 2500.-Ft, YAMAHA CS70M: 50000.- STB. Nyilván ezek a pénzek nem a mai értékkel bírnak, csak mennyire másképp gondoltuk a jövőt.....Nem kell a zajos analog szar......

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...