Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

"Waves license error" eltávolítása


fulton

Kérdés

Sziasztok

Egy pici segítséget szeretnék kérni. 

Felraktam a gépemre a waves central-t illetve telepítettem plugint-is. igen ám de le akarom törölni, ami azt illeti meg is tettem, de azóta a Cubase indulásnál bedobja hogy
"Waves License Error"
No vaild Waves license found bla bla
-...egy kis ablakban. És nem tölt tovább..

Én ezt el sem tudom nyomni, ki be kell jelentkeznem és friss gépen tudom csak "Skip"-elni, és tovább lépni a cubase betöltésében. De ha ismét bezrom majd elindítom a cubase-t már megint ki kell jelentkeznem előtte a windows-zból hogy el tudjam "skip"-elni. Idegesítő.

Már letöröltem midnen létező waves centralt- hogy tudnám én ezt kiszedni a gépemről? valakinek ötlet?

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

9 órája írta fulton:

Sziasztok

Egy pici segítséget szeretnék kérni. 

Felraktam a gépemre a waves central-t illetve telepítettem plugint-is. igen ám de le akarom törölni, ami azt illeti meg is tettem, de azóta a Cubase indulásnál bedobja hogy
"Waves License Error"
No vaild Waves license found bla bla
-...egy kis ablakban. És nem tölt tovább..

Én ezt el sem tudom nyomni, ki be kell jelentkeznem és friss gépen tudom csak "Skip"-elni, és tovább lépni a cubase betöltésében. De ha ismét bezrom majd elindítom a cubase-t már megint ki kell jelentkeznem előtte a windows-zból hogy el tudjam "skip"-elni. Idegesítő.

Már letöröltem midnen létező waves centralt- hogy tudnám én ezt kiszedni a gépemről? valakinek ötlet?

Rejtett mappákban megnézted?
ProgramData\Waves Audio, és Users\"felhasználónév"\AppData\Roaming\Waves Audio

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...