Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0
isu

Cigarettaszag eltávolítása stúdióeszközből

Kérdés

Van esetleg valakinek erre valami praktikája, hogy miként lehetne a hamutartószagot eltüntetni egy eszközből, amit dohányos használt előtted?

Hozzászólás megosztása

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

• 0

Raszoksz a cigire, es akkor mar kevesbe zavar.

• Haha 1

Hozzászólás megosztása

• 0

Bérelj ózongenerátort

Hozzászólás megosztása

• 0
22 órája írta isu:

Van esetleg valakinek erre valami praktikája, hogy miként lehetne a hamutartószagot eltüntetni egy eszközből, amit dohányos használt előtted?

Amennyiben a kérdés komoly, és nem kandikamera:

Végy egy datab textiliát, mártsd egy kis langyos vízbe, amit előtte a kedvenc öblítőddel illatosítottál, alaposan csavard ki, és az eszköz elérhető felületeit óvatosan törölgesd át vele. Valszeg nem fog eltűnni teljesen a szag, de valami segít.

Milyen eszköz amúgy?

Hozzászólás megosztása

• 0

Én ecetes ronggyal törölném át (kívül-belül), persze nem csöpögőssel, hanem "kissé" nedvessel; majd közvetlenül mellé raknék valami illatosítót, esetleg szódabikarbónát.

Hozzászólás megosztása

• 0

Az en komoly valaszom pedig az, hogy alapos attakaritas utan (sztem nem kell illatos szer, inkabb semleges, en domestos kendot szoktam hasznalni minden “uj” cucc eseteben ami ide kerul, nem a szagok miatt, hanem ugy egyebkent is, foleg pl klaviatura eseteben), be kell tenni egy dobozba, ami kicsit nagyobb mint az eszkoz es “antitabak” fantazianevu tavol-keleti fustolot kell mellette elegetni a dobozban. (Vagy izles szerinti illatut). Lehet tobbszor is ismetelni, ha nagyon gazos.

teledohanyzott autoknal is igy szoktak. Teljes belso puceraj, aztan belso levego-keringtetessel jo sok fustolot elhamvasztani benne. Ipari-szinten is igy csinaljak, mondjuk ott egy flakonbol nyomjak bele a cuccot, nem fustolozgetnek, de ugyanaz. Hazilag igy megy.

• Like 1

Hozzászólás megosztása

• 0
3 órája írta NeoC:

Az en komoly valaszom pedig az, hogy alapos attakaritas utan (sztem nem kell illatos szer, inkabb semleges, en domestos kendot szoktam hasznalni minden “uj” cucc eseteben ami ide kerul, nem a szagok miatt, hanem ugy egyebkent is, foleg pl klaviatura eseteben), be kell tenni egy dobozba, ami kicsit nagyobb mint az eszkoz es “antitabak” fantazianevu tavol-keleti fustolot kell mellette elegetni a dobozban. (Vagy izles szerinti illatut). Lehet tobbszor is ismetelni, ha nagyon gazos.

teledohanyzott autoknal is igy szoktak. Teljes belso puceraj, aztan belso levego-keringtetessel jo sok fustolot elhamvasztani benne. Ipari-szinten is igy csinaljak, mondjuk ott egy flakonbol nyomjak bele a cuccot, nem fustolozgetnek, de ugyanaz. Hazilag igy megy.

Huhh, no ezt én is kipróbálom. Van itt egy ősszinti, imádom, de nem lehet tőle megmaradni, olyan bagó szaga van. :(

Hozzászólás megosztása

• 0

Az egyik ms20 minimmel ez lehetett, mert olyan szaga volt, mint egy bahia boltnak - el kellett adni, mert nem bírtam ki azt a borzalmas füstölő "illatot", ami áradt belőle. :DD

• Haha 1

Hozzászólás megosztása

• 0
9 perccel ezelőtt írta _cutoff:

Az egyik ms20 minimmel ez lehetett, mert olyan szaga volt, mint egy bahia boltnak - el kellett adni, mert nem bírtam ki azt a borzalmas füstölő "illatot", ami áradt belőle. :DD

na, ja. Meg kell válogatni, hogy mit füstölsz...:)))

Hozzászólás megosztása

• 0
28 perccel ezelőtt írta _cutoff:

Hehe... egyszer egy Technics erősítőt vettem valami indiántól. Komolyan mondom, mintha parfümöt öntött volna bele. Egy hétig bírtuk a párommal, de el kellett adni, mert nem lehetett meglenni a lakásban.

Hozzászólás megosztása

• 0
7 órája írta NeoC:

Autónál egy ózongenerátor megoldja a cigiszagot fél max 1 óra alatt, klímás autót amúgy is ajánlott évente 1x rendesen megcsinálni, berakod a cuccot és egyből megvan az is:D

Hozzászólás megosztása

• 0
2 órája írta NLS:

Autónál egy ózongenerátor megoldja a cigiszagot fél max 1 óra alatt, klímás autót amúgy is ajánlott évente 1x rendesen megcsinálni, berakod a cuccot és egyből megvan az is:D

Na, ja.

Hozzászólás megosztása

• 0
Ekkor: 2019. 03. 07. at 5:58 írta NeoC:

Egy keverőről van szó, ami mellett azért nem igazán égetnék szívesen füstölőt és a domestosos kendő sem annyira megoldás, mert szinte biztos, hogy a belsejéből ugyanúgy jönne azok után is a cigiszag. Az ózongenerátor ötlet tűnik az első körben leginkább működőnek. Köszi a tippeket!

Hozzászólás megosztása

Szólj hozzá! Ehhez regisztrálj, vagy jelentkezz be!

Regisztrált tagság szükséges a fórumon való részvételhez.

Tagság szerzése

Igényelj tagságot a közösségünkben! Mindez pofonegyszerű!

Regisztráció

Jelentkezz be!

Már regisztrált tagunk vagy? Itt jelentkezhetsz be!

Bejelentkezés