Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0
tbrown

porvédő tok alternatívák

Kérdés

Ti milyen megoldást találtatok a sztintik, gear-ek porvédelmére? Tudom, sok cucchoz lehet venni decksavert, csak kicsit sokallom a tizen-huszonezreket egy sima műanyag tálcáért... Persze ha azt veszem, egy többszáz-ezer forintos szintinél bevállalható 15 ezer ft-ért egy porvédő, de valahogy idegesít, hogy egy ilyen műanyagot előállítani talán 100 ft sincs...
Szóval, nincs valakinek otthon műanyagfröccsöntője? :D 

Hozzászólás megosztása

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

• 0

Szorgos női kezek készítik porvédőimet méretre - portaszító textíliából. A nagyobb cuccokra lepedő megyen : )

Hozzászólás megosztása

• 0
3 órája írta ant:

Szorgos női kezek készítik porvédőimet méretre - portaszító textíliából. A nagyobb cuccokra lepedő megyen : )

Én is takargatok, amit tudok, de attól meg olyan hülyén néz ki minden, mintha elutazni készülnék :D

Hozzászólás megosztása

• 0

Most, hogy mondod, tényleg, mint egy ravatalozó : )))

Hozzászólás megosztása

• 0

Én hátizsákokra való gumis esőhuzatot szoktam venni (távolkeletről ebayen, mert úgy annyiba kerül, amennyit ér), az van a cuccokra húzva.

Hozzászólás megosztása

• 0
15 perccel ezelőtt írta +Vader:

Én hátizsákokra való gumis esőhuzatot szoktam venni (távolkeletről ebayen, mert úgy annyiba kerül, amennyit ér), az van a cuccokra húzva.

tudnál egy ilyet linkelni?

Hozzászólás megosztása

• 0

"backpack rain cover" -re keresek...  ez mondjuk teljesen jó volt legutóbb. A 35 literesbe simán belefér az MPC Live vagy a Machinedrum és az alattuk fekvő ikeás laptopemelő, és anno ilyen volt az MC808-amon is. Egy keverőre már lehet, hogy a nagyobb kell....

Hozzászólás megosztása