Jump to content
Ménemszól.hu
draco draconis

CS80 - Uli megcsinálja ezt is?

Recommended Posts

A Faccebookon fél órán belül két posztot is osztott Uli aláírással a Behringer, mindkettő Yamaha CS80-ról szólt. Talán csak büszke lenne, hogy neki van ilyenje is? Vagy a Superbooth 2019 ultra fokozatba kapcsol?

Hozzászólás megosztása

Ekkor: 2019. 04. 30. at 18:01 írta draco draconis:

Yamaha CS80-ról szólt

Én már inkább a Hammond B3-at várnám nagyon nála, 5 kg-ban kivitelezve analóg! (Jó, lehet 10 is...) :D 

Hozzászólás megosztása

Uli egyfolytában hypeot generál ilyenekkel - jupiter8 klón is be lett lengetve, de egyelőre maradjunk szerintem a realitás talaján. Jelenleg a pro one klón és a crave ami kb biztos, hogy kijön, plusz a 808 és a 909 klón kicsit később. Láttam egy ms20 desktop prototípust is, az pl szintén nagy durranás lehetne, ha kiküszöbölnék az ms20 mini ordító hibáit benne.

Hozzászólás megosztása

Ezt kapja ki az összes modulár matyi. Mert EZ az a MÚLT ami a jövő. Ez a múlt lett félbehagyva. 

• Like 1

Hozzászólás megosztása

Hát ez tényleg a jövő, mert hogy 2026 előtt nem fogja senki a kezébe, az is biztos. :DD

Hozzászólás megosztása

Válaszolta (szerkesztve)

Szerintem hamarabb meglesz mint az UB-Xa, mert versenyezni kell a Yamahával, illetve már kint a Deckard's Dream (csak le kell koppintani :D). Elég sok klón született, és ez csak az érdeklődés csökkenésével fog lanyhulni.

Egyébként te meg kinek szurkolsz?

A sznob "leszarom a usereket és majd megmondom hogy mit szeressél, de jó drágán, mintha a 80-as években lennénk" gyártóknak, vagy a userek igényét kiszolgáló, elfogadható áron gyártó cégnek? Hm? :D

Ps.: ha teszem azt a Behringer holnap becsődöl, a szellem már akkor is kint a palackból, jön valaki más, aki olcsón klónozni fog. Pölö Kínából.

Szerkesztette draco draconis

Hozzászólás megosztása

Válaszolta (szerkesztve)

Abszolút szurkolok a behringernek (is). Így, hogy sikerült legalább egy hangot kicsikarniuk az ub-xa prototípusból, már kicsivel kevésbé vagyok borúlátó a kiadási dátum távlataival kapcsolatban. 

Szerkesztette _cutoff
  • Like 1

Hozzászólás megosztása

Amúgy ha már itt tartunk és persze a Berinek is szurkolva, mellesleg a Prophet XL-ről mi a véleményetek mint hangszer?

Hozzászólás megosztása

Válaszolta (szerkesztve)
21 órája írta djuice:

Amúgy ha már itt tartunk és persze a Berinek is szurkolva, mellesleg a Prophet XL-ről mi a véleményetek mint hangszer?

Még gondolkozom, hogy az új Ligier JS P4-et, vagy a Prophet 6-ot vegyem-e meg (Kappa), de az XL dögunalom. 

Szerkesztette Kilobeat

Hozzászólás megosztása

1 órája írta Kilobeat:

dögunalom

Miért?

Hozzászólás megosztása

2 perccel ezelőtt írta djuice:

Miért?

Pop zenébe ez kell, amit minden másnál jobb minőségben csinál, de én nem ezt az óckúl, standard hangzást keresem.
Nekem a Korg Prologue/XD adja. 

Hozzászólás megosztása

• Create New...