Jump to content
Ménemszól.hu

Az Akai visszatér (kicsit másképp)


djuice

Recommended Posts

5 órája írta Koródi Csaba:

Kit akarnak becsapni? Ez már nem az első cég.

:) Csak azt szeretnék jelezni vele biztos, hogy olyan lesz mint az eredeti.
Ahogy egy ismerősöm nemrég fogalmazott, mára az a trend, hogy 95% marketing, 5% hangszer. De az UVI nem csinál rossz dolgokat.

Én inkább ezt a kettősséget nem tolerálom a szoftoknál, hogy bizonyosakat ipadra csinálnak, bizonyosakat meg csak asztali környezetere. Lenne már végre egy egységes pro platform ami átjárható a kettő közt (ne adj még os független is...).

Szerkesztette djuice
Link to comment
Share on other sites

9 perccel ezelőtt írta djuice:

Én inkább ezt a kettősséget nem tolerálom a szoftoknál, hogy bizonyosakat ipadra csinálnak, bizonyosakat meg csak asztali környezetere. Lenne már végre egy egységes pro platform ami átjárható a kettő közt (ne adj még os független is...).

Na igen, kicsit álszent tőlem, hogy a PC-s szoft-hangszerekre rá sem bagózok mert nem vasak. Holott iPad-en meg élem a világomat. Igaz hogy a MOXF6-al az iPad olyan jól integrálódik hogy vas hangszerként fogom fel az iPad-et (és iPhone-t), de attól még szoft hangszer ami rajta fut. Mondjuk ennyi erővel a KRONOS is egy vst hangszer, szóval semmivel sem vasabb, mint a MOXF az iPad-el :D

De az nekem akkor is óriási csalódás hogy elkezdek nézni egy videót egy szép hangszerről és a videó végére átalakul egy vst ablakká.

Az Arturia Pigments-et viszont várom iPad-re :)

Szerkesztette Koródi Csaba
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...