Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Stúdió fejhallgató énekfelvételhez


efa98

Kérdés

Üdvözlök Mindenkit! 😊

Átfutottam eddig rengeteg topicot itt és külföldi oldalakon, de nem igazán tudtam düllőre jutni.
Eddig egy Scarlett HP60 MK II fejhallgatóm volt, egy 2i2 solo gen2-re csatlakoztatva, egész meg voltam fele elégedve, de sajnos tönkrement...

Főleg énekfelvételekre (másra nem gyakran lenne használva tényleg) keresnék egy strapabíró, viszonylag kényelmes és árához képest monitorozásra jól használható zárt stúdió fejhallgatót.
Sajnos eléggé vidéken lakom, nem sok lehetőségem van próbálgatni, árában ~40 ezer Ft környékére gondoltam beinvesztálni. Olvastam A/D illetve Silk hozzászólásaiban egy topicban, hogy a Beyer DT 770 lehet kiesik számomra a túlzott mélyei miatt, mert nagyon mély a hangom és sokszor hörgök is.

Erősen Shure fanatikus vagyok és eddig jó élményeim voltak mikrofonok terén, de nem tudom, hogy az SRH 840 mennyire lenne jó választás (közben utánaolvastam és páran panaszkodtak arról, hogy eltört használat közben és full műanyag, ergo nem valami strapabíró...). Sokan dícsérik fórumokon, ahogy a Senn. HD 280-at, HD 380-at és a Sony HDR 7506-ot is, de minnél többet olvasok, annál több az infó és annál nehezebb dönteni...

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, tapasztalatotokra, ajánlásotokra!

Előre is köszönöm mindenkinek! :)

Szerkesztette efa98
Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Eddig még senki nem tudott válaszolni a kérdésre. Esetleg te tudod a választ?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...