Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Hangfalról fejhallgatóra váltás hiba?


raveride

Kérdés

Tehát nemrég vettem hangfalat a PC-hez, és használat után ugye jack dugót kihuzom stb, és a fejhallgató ugyan működik, de furcsán viselkedik, a hangerőt nem lehet szabályozni, egy hangon megy, csak a lejátszókban tudom a csúszkát le-fel tolni (winamp, mpc). Az biztos hogy nem romlott el a tekerője, mert a hangfal kihúzása után viselkedik így, és átnéztem a beállításokat, váltogattam a hangszórók és a realtek hd audio között, de semmi eredmény...

Nem lehet az, hogy mivel a fejhallgatóm usb-s, és még nem volt jack kábel bedugva eddig a gépembe, most hangfalnak veszi a fejhallgatót? vagy valami ilyesmi???

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

  • 0
10 perccel ezelőtt írta raveride:

és használat után ugye jack dugót kihuzom

Miért húzod ki?

10 perccel ezelőtt írta raveride:

a hangerőt nem lehet szabályozni

Hol nem lehet?

 

11 perccel ezelőtt írta raveride:

biztos hogy nem romlott el a tekerője

Minek a tekerője?

 

13 perccel ezelőtt írta raveride:

mivel a fejhallgatóm usb-s

usb-s fejhallgatóóóóó?

Figyu, olyan "szakszavakkal" bombázol minket, amivel nem tudunk mit kezdeni. Van egy pár BX8-asod, eddig oké. Ha megérkezett hozzá a hangkarid, szólj, onnantól kezdve megpróbálunk segíteni neked, ez rendben lenne így?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nagyon is értem már egy ideje...  :-)

Nos, megint állítok valamit, felesleges itt is két oldalt szemetelni: amint megérkezik a hangkártyád a kábelekkel, az összes bánat/fájdalom el fog múlni. Megkockáztatom: öröm és bódottá lesz!

Itt nem lehet szűrni a füleseket usb-re. Nem véletlenül. Azt a kategóriát gyorsan felejtsd el.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
5 órája írta djuice:

Vajon ez a csuda a "hatásos kék háttérvilágítástól" nagy szám? Mire jó ha vmi világít az ember fején? Elkerülik a denevérek a sötétben? :)

 

nagyon is jó füles ez, 60 euró volt ami abszolút korrekt ár, 7.1-es hangzásu, és a "mélynyomót" ki-be lehet kapcsolgatni benne + abszolút kényelmes.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...