Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Korg X3 Factory Preload Data


h2onorbi

Kérdés

Sziasztok! :jig:

Szereztem egy lepukkant X3-ast és sajnos az előző tulaj lenullázta a hangszer memóriáját.

Rengeteg oldalt megnéztem és olvasgattam, de értelmes dolgot és adatokat nem találtam. Töltöttem le sysex file-okat PCG-ket, még arra is vetemedtem, hogy csináljak 1-2 progi miatt egy virtuál XP-t.

Annyit el tudtam érni, hogy a program hangszíneket egyesével fel tudom tölteni, de azért jó lenne a Combi is, mert az az igazán ütős.:geek:   meg ugye a gyári beállítás lenne a jó.

Azt szeretném kérni, ha valaki tud ebben segíteni, sysex, vagy mid. file. Factory Pleload Data akkor azt megköszönném :bow:  Második kérés :startle: a PCG.ket milyen progi kezeli a PCG tools-on kívűl, mert az nem kompatibilis az X3-al.

Köszönöm a segítséget :thumbsu:

 

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

  • 0
21 perccel ezelőtt írta h2onorbi:

Sziasztok! :jig:

Szereztem egy lepukkant X3-ast és sajnos az előző tulaj lenullázta a hangszer memóriáját.

Rengeteg oldalt megnéztem és olvasgattam, de értelmes dolgot és adatokat nem találtam. Töltöttem le sysex file-okat PCG-ket, még arra is vetemedtem, hogy csináljak 1-2 progi miatt egy virtuál XP-t.

Annyit el tudtam érni, hogy a program hangszíneket egyesével fel tudom tölteni, de azért jó lenne a Combi is, mert az az igazán ütős.:geek:   meg ugye a gyári beállítás lenne a jó.

Azt szeretném kérni, ha valaki tud ebben segíteni, sysex, vagy mid. file. Factory Pleload Data akkor azt megköszönném :bow:  Második kérés :startle: a PCG.ket milyen progi kezeli a PCG tools-on kívűl, mert az nem kompatibilis az X3-al.

Köszönöm a segítséget :thumbsu:

 

Floppy meghajtója nem működik ? 720 kbyte-os lemezt kezel, arra kellene a pcg-t rámásolni, és beolvasni a gépbe. A preload pcg megvan nekem.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
7 perccel ezelőtt írta szocsaba:

Floppy meghajtója nem működik ?

Globalban kidumpolod neki a tiedből Midiox-ben a factory pcg-t, ő meg sysexként visszatöltheti midin a sajátjába...

Amúgy volt régen egy 05R/W, X5 editor win98 alá, de ahhoz meg már megint nincs To Host port a pc-ken. Legegyszerűbb sysexként midin dolgozni. Persze ami csak pcg-be van meg beállítás netről, ahhoz még mindig a floppy vagy az emulator a nyerőbb. Hát nem mai dolgok ezek! :D

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...