Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0
Mezeibalint

Modular építés , első lépések ?

Kérdés

Helló!

szóval régóta szeretnék elkezdeni megépíteni egy euroracket és végre elértem oda hogy el is tudom kezdeni , viszont mivel sajna kevés ember foglalkozik ezzel Magyarországon kissé nehéz megtalálnom a kellő infókat, tehát kérnélek titeket hogy segítsetek abban hogyha magam szeretném megépíteni magát a vázat és a tápegységeket is beszerelni mikre lesz szükségem? esetleg tudnátok-e linkeket csatolni ahonnan betudom rendelni ezen dolgokat , vagy megfizethető használt darabokat.

Második kérdésem pedig , a következő az elképzelt setupom :

Black codesource  Erica synths 

-Plasma drive Erica synths

- The Great Destroyer dwarfcradt devices

- Error Instruments Spikes extraordinary 40

nos a kérdés szükségem van-e bármi másra a kezdetekhez vagy ezzel már műkodnie kéne a dolgoknak ?

Jelenleg egy korg volcám van egy jópár pedállal , feltételezem ez működni fog a modulárokkal de tervezek venni egy Roland TR8-at is őt tudom majd használni csak egy pár kábellel vagy szükségem lesz másra is?

előre is köszi a válaszokat :)

Hozzászólás megosztása

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

• 0
Ekkor: 2019. 12. 19. at 19:35 írta Mezeibalint:

Helló!

szóval régóta szeretnék elkezdeni megépíteni egy euroracket és végre elértem oda hogy el is tudom kezdeni , viszont mivel sajna kevés ember foglalkozik ezzel Magyarországon kissé nehéz megtalálnom a kellő infókat, tehát kérnélek titeket hogy segítsetek abban hogyha magam szeretném megépíteni magát a vázat és a tápegységeket is beszerelni mikre lesz szükségem? esetleg tudnátok-e linkeket csatolni ahonnan betudom rendelni ezen dolgokat , vagy megfizethető használt darabokat.

Második kérdésem pedig , a következő az elképzelt setupom :

Black codesource  Erica synths 

-Plasma drive Erica synths

- The Great Destroyer dwarfcradt devices

- Error Instruments Spikes extraordinary 40

nos a kérdés szükségem van-e bármi másra a kezdetekhez vagy ezzel már műkodnie kéne a dolgoknak ?

Jelenleg egy korg volcám van egy jópár pedállal , feltételezem ez működni fog a modulárokkal de tervezek venni egy Roland TR8-at is őt tudom majd használni csak egy pár kábellel vagy szükségem lesz másra is?

előre is köszi a válaszokat :)

Bocs, hogy nem releváns a válaszom, de én is rack építésnél tartok, szerintem a volca (nem tudom neked melyik van) nem tol ki cv jelet, valamelyikről itt olvastam hogy amit ad az 3,3V az 5 helyett. (A volca modular mondjuk biztosan ad). De ezzel kapcsolatban is hozzáértőbb hozzászólásra várok, ha esetleg tévednék. Én a volcát is egy arturia keystepről hajtom (midivel), de a keystep azért is jó vétel, mert van cv kimenete.  

Hozzászólás megosztása