Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Macbook nem kapcsol be


orsiiiii

Kérdés

Sziasztok!

 

Macbook Air Mojave gèpem nem kapcsol be, odàig jut, hogy az alma logò bejön, alatta töltődik, eljut kb 3/4ig ès abbamarad, ezutan a kis karika is forog, de kis idő utàn ez is leàll. 

Csatolok egy fotòt, hol akad el a folyamat (Command+V utàn). Valakinek volt mar ehhez hasonlò problèmàja?

Köszönök előre is minden segítsèget 

P_20200122_104154.jpg

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

  • 0

Fura, képernyő alapján olyan, mint ha berakad egy processz a wifi kártya miatt.

Ha nem próbáltad volna még, szerintem egy pram resetet kellene nézni:
Command+alt+P+R kombót kell nyomva tartani indításkor, ilyenkor újraindul a gép. És szerintem érdemes addig tartani, míg 3x újra nem indul a gép.

Ha ez sem segít, akkor a Command+R nyomvatartásával be lehet lépni Recovery módba. Itt valamelyik menüben van Lemezkezelő. Abban elméletileg lehet "jogjavítást" végezni.
Szóval jogjavításra rákereshetsz, hogy hogyan lehet megcsinálni Recovery módban, ha nem találod (lehet megoldható terminal paranccsal is Recovery módban).

Ha egyik sem segít, akkor már komolyabb a helyzet, lehet szét kel lszedni és lehúzni a wifi kártya kábelét és úgy megnézi, hogy elindul-e a gép, de szerintem ezen a ponton inkább szervizben kell megnézetni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...