Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

MPC STUDIO regisztrációs probléma


Lazlow

Kérdés

Szevasztok. Most vettem használtan egy MPC studio-t, az mpc 2.0 szoftvert telepítettem hozzá, az Akai-nál beregeltem, a sorozatszámot is elfogadta viszont a szoftveren belül nem engedélyezi a belépést, mert hogy túl sok PC-n lett beregelve így marad a demó. Valaki tud valamit? Szükség van tényleg erre a hajcihőre vagy van más megoldás? Eddig Mpd használtam, nem ismerem az mpc szériát, a szovtver sem kéne, de máshogy el sem indul a kütyü. Az építő jellegű hozzászólásokért előre is kösz. 

 

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

  • 0

Én mpc live eladásakor kérdeztem, hogyan lehet átruházni a termékregisztrációt.

Az első válasznál elgondolkodtam, hogy ők tudnak-e annyira angolul, mint én.. másodszorra meg azt írták, hogy simán regisztrálhatja az új tulaj, és onnantól majd nála jelenik meg (miközben kötelező hozzá egy ilok regisztráció is)...

Mivel ez azóta így is maradt, akár küldhetek neked én is kódot 😁

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Hát ez az. Én nem gondolom hogy nem merült fel eddig ez a kérdés, mert azért sokan túl adnak a termékeiken. De azért a kérdésem témakörét nem tudtam érdemben megjelölni az oldalukon, mert nem volt opció az hogy használtan vettem. Csak az hogy: - az oldalon - illetve nagy vagy kiskereskedőtől vásároltam... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...