Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Classical instrument hangzás


Aur1n

Kérdés

Sziasztok! Van olyan midi-re használható klasszikus hangszer hangzás, ami tényleg olyan hangot biztosít, mint egy igazi hangszer? Gondolok itt hegedű, fuvola és nagy zenekari hangokra elsősorban.

Ha van ilyen, akkor melyik szerkesztőhöz elérhető? 

Mert amiket letöltöttem és kipróbáltam (Pro Tools First, Studio One 4) azoknak borzalmas hangja van. 

Köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

  • 0

Van. Ezek a vst-k (virtuális szoftverhangszerek) bármelyik DAW-hoz illeszthetőek. Nekem például a NI Komplete 11 Ultimate megvan. Vannak benne zenekari akusztikusok is. Két lehetőséget látok hogy megítéld: küldesz egy midi filet, azt felveszem akár több hangszerrel, vagy hirtelen van nekem is minta midi (3 sávos), jazz (dob, zongora, bass), ezt azonnal el tudom küldeni meghallgatásra.

Szerkesztette wolf
Link to comment
Share on other sites

  • 0
7 órája írta xinu:

Az Air music tech expansion pack 3-ban is vannak bőven és jó igazi hangszer hangok! De ha csak 1-et akarsz fizetni akkor az xpand-et ajánlom!

Köszi a tippet, ennek az ára már normálisabb. A kérdés az, hogy a hangzás milyen. Te használod?

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Ekkor: 2020. 03. 23. at 13:57 írta Aur1n:

Köszi a tippet, ennek az ára már normálisabb. A kérdés az, hogy a hangzás milyen. Te használod?

Ritkán használom mert alapvetően elektronikus zenész vagyok de ettől még szeretem minden hangszer hangját. Ennek nagyon is élethű a hangja mintha igazi hangszer szólna mellettem!

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...