Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Cubase + ASIO Driver probléma


endilv426

Kérdés

Cubase 5-öt használok és UA Apollo Twin USB-s hangkártyám van. Ez így nagyon jól működik, de sajnos néha olyan hibát tapasztalok, hogy egyszer csak nem látja az ASIO drivert a Cubase miután kilépek valamiért és újra elindítom a programot .Ez olyankor szokott előjönni amikor az Elektron Analog Heat-em is használtam a projektben, de akkor sem mindíg, nem tudom, hogy mitől függ? (ma konkrétan használtam a projektben, miután kész lettem kiléptem a Cubase-ből, kikapcsoltam az Analog Heat-et és mikor újra elindítottam a Cubase-t már nem látta az ASIO-t) Nyílván valami fájlban átír valamit az Elektron ami miatt nem találja meg a Cubase utána az ASIO Drivert.
A DEVICES ->DEVICE SETUP->VST AUDIO SYSTEM menüben nincs ott az Apollo Twin.
Már próbáltam a Cubase-t újratenni, a fájlokat amik a beállításokat tartalmazzák letörölni a Steinberg és az Elektron könyvtáraiból.....semmi eredmény. Egyébként más programok, Pl Wawelab látja, meg a Windowsban is van hang, minden más jól működik....

Csak a gép újratelepítése után áll helyre a rend.......

Valakinek valami ötlet a megoldásra?

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Eddig még senki nem tudott válaszolni a kérdésre. Esetleg te tudod a választ?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...