Jump to content
Ménemszól.hu

Műszaki tapasztalatok a hangkártyákkal, minőség, valóság


Ongabass

Recommended Posts

Üdv Mindenkinek!

 

Jómagam aktív zenész vagyok és csak a hangszereim hangját rögzítem, kisebb hangszer bemutatókat készítek. Ehhez én egy UR 44-et használok a Cubase miatt és a 4 mikrofon bemenet miatt. 1 sáv a beszédnek, 3 a gitár hangszóró előtti 3 különböző mikrofonnak. Ehhez szerintem nem kell high end cucc na meg nem is tudok ebbe beruházni mert a pénzem hangszerekben áll. Az MPW legutóbbi adásában több általam feltett kérdés is felmerült. Nagyon köszönöm, örültem neki. Ott elhangzott, hogy a HS elemezte műszakilag a hangkártyákat és ezek a válaszok érkeztek vissza az MPW videóban. De kérdeznék. az RT-2 RT-4 Neve trafója, ok, hogy nem világverő, de hová helyezi abszolút értékben azokat a készülékeket. Egy barátom UR-22-C kártyáját én állítgattam be és az is tetszett mint felhasználó, ezért is kérdeztem, hogy műszakilag mi változott mert szoftveresen alaposan másként működik. (el is kezdtem vágyni kicsit rá) szóval azt kérdezném, hogy az ilyen mezei srácok mint én, a kis keretükkel hová sorakozzanak be. windows és usb  szabad egy szervizes kollégát ideránmgatni, hogy mélyebben menjen ebbe bele? Hozzáteszem értem, hogy pl a füles kimenet nem túl combos, de még sosem volt kevés, e miatt nem írnám le. Minden álomszerűen működik közel 3 éve. De előrelépve mit választhatok? Min van 4 miki bemenet, DSP, és még ki is tudom fizetni és még ehhez képest inkább jó mint fos? Bocs ha bonyolult a kérdés, remélem érthető, more information please 😄

 

Köszi

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válasz erre a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...