Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Szintik szállítása repülőn


Talpas

Kérdés

sziasztok!

összejött egy külföldi fellépési lehetőség és kicsit aggódok az eszközeim miatt.

van valakinek tapasztalata külföldre utazással kapcsolatban? hogyan oldotta meg a szállítást? én kézipoggyászra gondoltam, nem szívesen bíznám a pakolófiúkra. elektronika hogy bírja az ilyen fajta utazást?

előre is köszönöm a tippeket!

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Halihó!

Kézipoggyásznál kérdéses a méret és a tömeg ugyebár, de fel lehet vinni nagyobb cuccot is egy kis szervezéssel és plusz jegy vásárlással.

Bevallom, én nem szoktam szarozni. Kemény tok, flight-case, vagy rack vagy akármi, ami kell. Reptéren lefóliáztatni és mehet a dobálófiúkhoz...nagy baja nem eshet, max nem érkezik meg :D

Link to comment
Share on other sites

kis eszközökről van szó (uzsonnásdoboz méretű analog szintik és 1U méretű rack szinti+mpc1000), szóval nem tudnám flightcase-be rakni, legalábbis eléggé lötyögne. arról nem is beszélve hogy nem tudok most beruházni ilyen hordozó cuccba.

az utolsó mondatod megnyugtatott :)

Link to comment
Share on other sites

Ha ilyen apróságok, akkor be lehet gyömöszölni a kézipoggyászba, csak akkor mást nem nagyon viszel fel magaddal és bután fognak nézni a biztonságiak, hogy mik ezek az izék, De az nem számít...amúgy sem okosan szoktak :D

A méret és súly limitet azért csekkold le, mielőtt odamész :)

Link to comment
Share on other sites

Vagy ha minden kötél szakad vaterán vagy hasonló helyen beszerzel egy alu táskát én 5 körül adtam el Az enyémet amibe a Macbook Pro 17 volt meg a cuccai extrém szálitás miatt...

2-3 ezerből egy bélést kap ami már a repülő zuhanást is kibirja...

Ha ügyes vagy pár óra alatt megvan a kis házi tákolmány ha nem akkor is fél nap... Neked lelki megnyugvás hangszereidnek biztos utazás...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...