Jump to content
Ménemszól.hu

MXR Flanger és Voice of God plug-inek


A/D

Recommended Posts

Pár napja jött ki az Universal Audio UAD-2 platformra két nagyszerű plug-in, az MXR híres Flanger/doupblere és a Little Labs Voice Of God nevű 500-as digitális modelljei.

Először is, a Flanger már nem kapható, használtan is elég combos árakon megy, nem véletlenül, ahogy az mindjárt hallható lesz. A VOG ma is kapható dolog, egy speciális, rezonanciára épülő berendezés, amivel túlzott mélyeket lehet csinálni pl. énekhez (ahogy Silktől megtudtam, ő ezt a hatást dupla Moog filterrel szokta elérni).

Ahogy az UAD-2 pluginek esetében így volt, nem magánakció keretén belül készültek az új szoftverek, hanem a gyártók közreműködésével, golden unitok és eredeti tervek alapján.

Feltelepítése rendkívül egyszerű: az ember letölti az UA honlapjáról az új drivert, ami automatikusan ferakja a két új plugint, amit 14 napig próbálhatunk.

A Sonicstate-en kíváló demója van, érdemes meghallgatni!

Link to comment
Share on other sites

Disznó jól szól mindkettő! :)

Nagyon régóta várom, hogy legyen végre egy használható flanger plgin, mert az összes eddigi szutyokszar volt,

ami natívban létezett. Legalábbis én semmi jót nem találtam, ami csak a közelébe ért volna

pl. egy régi Boss pedálnak. A Waves mondjuk elment, nem túl igényes dolgokra, de aztán kifújt.

Szóval már éppen ideje volt, hogy csináljon egyet az UAD.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...