Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Kompresszor low cuttal


M Peti

Kérdés

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy tudtok-e olyan ingyenes kompresszort ajánlani, amiben van low cut lehetőség, tehát, hogy a mélyebb tartományokra ne reagáljon? Gyakorolgatok és szeretném kipróbálni, hogy ez kell-e nekem.

Gondolom, hogy be kéne ruháznom egy jó kompresszorra, de egyelőre még azt sem tudom merre induljak. A multiband kompresszor egyébként pont erre való, hogy meghatározzam, milyen frekvenciákat ne vegyen figyelembe?

A mellékelt képen látható plugin jó lenne és ingyenes is, csak a DAW-om nem preferálja sajnos a 32-es plugineket.

 

thrillseekerla_open.png

Szerkesztette M Peti
Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

  • 0

Pl.: MCompressor.

Jelzem, hogy nem ismerem, nem próbáltam, csupán a google találta fél perc alatt...

A multiband kompresszor nem arra való. Használatával vigyázz, mert tud fázisproblémákat okozni rendesen. Ezek közül pl. a Waves féle Linear Phase Multiband Compressor nagyon jó, ha megtanulod a paramétereit jól beállítani.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
9 órája írta wolf:

Pl.: MCompressor.

Jelzem, hogy nem ismerem, nem próbáltam, csupán a google találta fél perc alatt...

A multiband kompresszor nem arra való. Használatával vigyázz, mert tud fázisproblémákat okozni rendesen. Ezek közül pl. a Waves féle Linear Phase Multiband Compressor nagyon jó, ha megtanulod a paramétereit jól beállítani.

Kipróbáltam, csinálja lelkiismeretesen, ami a cél volt . Köszönöm szépen!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...