Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Loopolásnál pattogás van


feckamusic

Kérdés

Sziasztok!

Leirom ide új Témába.

Következő a problémám. Felvezem a hangsávot Logicba majd szeretném loopolni. Kivágom azt a részt amit szeretnék loopolni és mikor a loopnak a végére és és kezdődik a másik egy pici recsensés vagy pattanás van. Az a fura hogy ez nem mindig észrevehető csak egyes sávoknál.

Mi lehet a hibának az oka?

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Háát, én nem vagyok nagy loopolós, de amikor ilyesmit szerettem volna csinálni és kattogott az illesztés, akkor azt kellett csinálni, hogy a hullámforma eleje és vége a nulla pontnál találkozzon és a lefelé érkező hullám lefele folytassa az útját, ill. felfele meg felfelé menjen tovább valahogy így:

Ilyen illesztéssel nekem sohasem kattogott.

Link to comment
Share on other sites

Háát, én nem vagyok nagy loopolós, de amikor ilyesmit szerettem volna csinálni és kattogott az illesztés, akkor azt kellett csinálni, hogy a hullámforma eleje és vége a nulla pontnál találkozzon és a lefelé érkező hullám lefele folytassa az útját, ill. felfele meg felfelé menjen tovább valahogy így:

Ilyen illesztéssel nekem sohasem kattogott.

Ehhez nagyon bele kell nagyítani a hullámformába. Ha a hullámforma egyik "szára" például leszálló ágban van, de még nem nullánál, a hozzá illeszkedő "szár" meg például valahol a tetején megy még fölfelé, akkor nem jön össze a hullámforma és lesz egy kattanás. Mivel ez nagyon függ attól, hogy melyik sávban hol sikerült elcsippentened az illesztést, így teljesen eltérő eredmények születhetnek.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...