Jump to content
Ménemszól.hu
A/D

Lakossági Kompresszor Simogató - összefoglaló

Recommended Posts

Én ott voltam a második előadáson. Igaz, hogy ő álmos volt, de akkor sem lehetett rajta elaludni:D, de nevetni annál inkább!!Fantasztikus volt! Várom a következő összejövetelt és a beígért tanfolyam kiírást. Lehet már valamit tudni?

Hozzászólás megosztása

Jó! A jelenlévők piszkálgatásaiból egy kis extraktot nyomtam volna még a végén okulásul, és akkor még csalogatóbb lenne, de már most elgondolkodtam, hogy legközelebb én is benevezek. :) Jó mókának tűnik.

Hozzászólás megosztása

He-he: Silk még mindig szereti a steaket, és a humora sem kopott meg.

Szerintem srácok itt a stand-up comedy előadásért kell fizetnetek, mert egyébként a Silk a saját játszóterén játszik, ami neki nem fáradság...

:D

Hozzászólás megosztása

Szerintem srácok itt a stand-up comedy előadásért kell fizetnetek, mert egyébként a Silk a saját játszóterén játszik, ami neki nem fáradság...

Ingyenes volt, és én fizetem ilyenkor Silket, mert szerintem ez a teljesítmény példátlan. Egyrészt olyan módon közelíti meg a kérdést, mint semmilyen más leírás. Konkrétan ebből jobban el tudják az emberek helyezni a kompresszort, mintha elmondanánk hogy működik. Másfelől -csak mondom- a legtöbbünknek ha kellene a kamera előtt folyamatosan, érthetően, helyes fogalmazással felépített előadást tartania, kb két mondatig jutna el baki nélkül, a harmadiknál meg elaludna a hallgatóság. Arról nem beszélve, hogy ezeket hívhatnánk az ő műhelytitkainak is... kicsit olyan, mint mikor meglátsz egy durván profi zenekart színpadon: úgy tűnik, mintha a világ legkönnyebb, legtermészetesebb dolga lenne, fel se tűnik az elképzelhetetlenü sok munka ami mögötte van.

Hozzászólás megosztása