Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Focal Alpha


01mark04

Kérdés

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

  • 0
Ekkor: 2020. 09. 04. at 18:26 írta 01mark04:

sziasztok ! Mi a véleményetek a focal alpha 80 vagy 65-rol ? Elore is koszi

Szia!

Nálam a 80-asok muzsikálnak, rajtuk keverek - meg néha a főzőlapokon. Szvsz kategóriájában nagyon jó (ha nem az egyik legjobb) viszont 30nm alá bőven(!!!) elég a 65-ös is. A szobát mindenképp kezelni érdemes, mert ezek a dobozok meglehetősen nagyot szólnak. Jegyzem meg, mikor a HS-ben kipróbáltam, A sok csicsás doboz mellett ezek szóltak a legszarabbul, ezért választottam őket, és nagyon jól tettem. :) 

Csak ajánlani tudom, de igazán jó szívvel!

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Ekkor: 2020. 09. 08. at 16:57 írta Blank:

Szia!

Nálam a 80-asok muzsikálnak, rajtuk keverek - meg néha a főzőlapokon. Szvsz kategóriájában nagyon jó (ha nem az egyik legjobb) viszont 30nm alá bőven(!!!) elég a 65-ös is. A szobát mindenképp kezelni érdemes, mert ezek a dobozok meglehetősen nagyot szólnak. Jegyzem meg, mikor a HS-ben kipróbáltam, A sok csicsás doboz mellett ezek szóltak a legszarabbul, ezért választottam őket, és nagyon jól tettem. :) 

Csak ajánlani tudom, de igazán jó szívvel!

Szia.

Köszi szépen.

Az én szobám 20nm..akkor felesleges a 80-as ?? 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
12 órája írta 01mark04:

Szia.

Köszi szépen.

Az én szobám 20nm..akkor felesleges a 80-as ?? 

Nézd, szerintem az. Én 30nm-en használom és valóban igen mélyre le tud menni, de ez a szoba nagyon masszívan kezelve van és itt sem lehet elengedni a dobozokat, mert ekkora légtérbe nagyon sok az az energia, amit a 80-as lead. Nem kell ennyi mély és erő ilyen picit szobákba. Nálam is le vannak szabályozva. Szerintem bőven elég a 65-ös. Ha van rá mód, próbáld ki őket A:B tesztben. Hitspace-ben van mindhárom méretben és mindig nagyon segítőkészek. Szerintem meg tudod ott őket fülelni és máris könnyebb lesz dönteni. 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...