Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

gitárhoz hangkártya


Tams

Kérdés

Sziasztok!

Szintén gitározáshoz szeretnék hangkártyát beszerezni. Úgy láttam a hozzászólások alapján, hogy az SSL2 ajánlottabb a MOTU M2-nél. Felvételek készítése mellett élőben is szeretném használni MIDI vezérlővel, így csak az SSL2+ verzió jöhet szóba. UAD-ra nincs keretem sajnos egyelőre. (szoftver Overloud TH-U lenne, esetleg BIAS FX2)

MOTU M2 hirdetést láttam itt az oldalon kedvező áron. Használható darab, vagy nem érdemes vele számolni? 

Lehet így többen látják, mint, az előző kolléga topic-jához hozzászólva.

Köszi.

Szerkesztette Tams
Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

  • 0

Felesleges duplikálni. Ha elkezdesz ugrálni a színpadon, a közönség attól még ugyanannyi marad...

Nos, ha neked szimpi a MOTU, akkor vedd meg. Ha egy pici kétséged is támad vele kapcsolatban, akkor mérlegelj. Nem szabad bedőlni semmiféle csillogó reklámnak, a funkciók fontosak a számodra. Ár/értékben gondolkodj, mi az, ami megfelelő neked.

Ebben a kategóriában szinte mindegy, melyik színt választod. Max abban tudunk segíteni, hogy melyik konkrét tipusnak mi a közismert gyengéje (preamp, füles, konverter stb).

Példa: nagggyon jó az SSL2+.... alap hangkártya ennyiért, MIDI-vel. De alig többért ott az Audient iD22... és van benne digit ki-be, de csak 96kHz-en, és MIDI nélkül. Ezek alapján ugye el tudnád dönteni, melyik kellene neked?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...