Jump to content
Ménemszól.hu

Arturia PolyBrute


draco draconis

Recommended Posts

7 órája írta draco draconis:

Sajnos digitálisak az effektek, szóval az nem az a chorus/flanger. Nagyon fura analóg effekt ami a MB-ben van, de szerintem ég és föld. Egy bassz szekvenciát totál más ízűvé tesz, főleg ha modulálja az ember.

Hat, akkor kell MB is 😉 ... vagy kulso effekt.

19 perccel ezelőtt írta Wytchelle:

Mondjuk szerintem egy fullos digitalis szintetizatorhoz (ha gyartananak ilyet...) vagy egy combosabb VSTi-hez kepest tudasban ez ha nem is "filleres szar", de azert nem is egy nagy eresztes. Engem a tizedebe kerulo Microfreak jobban lazbahoz, mint az n+1 tucat east coast analog. 😐

A PB araban engem leginkabb a Waldorf Iridium izgat, ugyhogy megertelek 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 órával ezelőtt írta DutchFlowers:

de csak 2 oszcija van ... 🙂

Node én egy oszcillátorosról beszéltem 😛

Te se meg én se tudunk olvasni 

 

🤣🤣🤣🤣

De egyébként ez csak amolyan igásló lesz, mert egy Pro-600 már elég régóta nem váltja meg az analóg világot... 

Én azért örülök neki hogy jön ki mert tényleg elég olcsó lesz, és kicsit lefelé szorítja a poliszintik árát mindenütt. 

Szerkesztette draco draconis
Link to comment
Share on other sites

50 perccel ezelőtt írta draco draconis:

...

En szeretem a juno-kat. Nem kell mindent tulgondolni, kellenek az egyszeru hatterek, es bar inkabb poly-800 (ami meg csak nem is poli, hanem para) mint a junok, de azok is baromi hasznosak tudnak lenni, es a 90-es evek uttoro zeneit megtizedelte volna hianyuk.

Hat... 599-ert domboritania kell majd. Meglatjuk mit tud... kb februarban.

Link to comment
Share on other sites

Látom, kis vita kialakult az ízlésekről és a pofonokról, de eddigi bemutató videók alapján ez egy beszarás, rohadt sok feature-rel és kicsavarható meleg hanggal. Azért a Morph potméter az igencsak újdonság egy analóg cuccon. Sehol nem láttam még eddig. És amit talán nem hallottatok, láttatok eddig sehol, az az A-ból B-be történő baromira egyszerűen létrehozható hangszínátmenet. Eddigi videók alapján az igen durva váltásokat tesz lehetővé, ha okosan programozod. Szerintem ez ennyi pénzért egy nagyn jól programozható, nagyon intuitív poli szinti. Talán az Expressive E-vel összeállva (bár akkor drágábban) belekerülhetett volna a Touché midi kontroller és azzal aztán végképp ikonikus lehetne.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...