Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Virus Ti Snow


bdtom

Kérdés

Sziasztok! Tegnapi nap folyamán eladtam a Ti Snow szintimet, amit Window op rendszerrel használtam, tökéletes működéssel! Itt az aprón sikerült is eladni, de sajnos rájöttünk, hogy az új MacOS rendszerrel nem kompatibilis. Ez csak az eladás után derült ki, egyikünk sem tudta, én főleg nem mivel Win en vagyok. Utána olvasás után kaptam segítséget, hogy lehet használni, de csak midi n keresztül amit nem igazán értek. Ha nincs szoftveres felület és normális működés, hogyan lehet kizárólag midi n használni az eszközt? Előre is köszönjük ha érkezik segítség!

Szerkesztette bdtom
Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

  • 0

Ahogy gyorsan utánaolvastam (átfutottam), én úgy értelmezem, hogy az audio over USB funkció nem működik, tehát nem viszi át a hangot usb-n, nem lehet "pluginként" használni, viszont midizni lehet, tehát a midijelet átviszi, a hangot meg fel lehet venni audiókábellel az audiókimeneten keresztül.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
18 órája írta kib:

Ahogy gyorsan utánaolvastam (átfutottam), én úgy értelmezem, hogy az audio over USB funkció nem működik, tehát nem viszi át a hangot usb-n, nem lehet "pluginként" használni, viszont midizni lehet, tehát a midijelet átviszi, a hangot meg fel lehet venni audiókábellel az audiókimeneten keresztül.

Köszönöm, igen sajnos a kezelőfelület nem jön be, usb - n így nem használható. Nem tudom, hogy midi vel, hogy na tudom a hangokat tekergetni?! A kis keijezője lenne az info ablak? Eladtam a készüléket és az új tulajnak próbálnék segíteni.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Szia, A Snowt nem könnyű editor nélkül programozni, így én vagy kontrollerrel bizgetném, vagy más editort keresnék hozzá.

A CC paraméterek itt:  https://www.elektronauts.com/uploads/default/original/2X/1/117895063c813d7fb0f1af38104b662c278e9007.pdf

Editor itt: https://ctrlr.org/tag/snow/ (Ezt én nem ismerem, sosem használtam.)

 

 

Szerkesztette Irw
Link to comment
Share on other sites

  • 0
Ekkor: 2020. 09. 18. at 21:09 írta Irw:

Szia, A Snowt nem könnyű editor nélkül programozni, így én vagy kontrollerrel bizgetném, vagy más editort keresnék hozzá.

A CC paraméterek itt:  https://www.elektronauts.com/uploads/default/original/2X/1/117895063c813d7fb0f1af38104b662c278e9007.pdf

Editor itt: https://ctrlr.org/tag/snow/ (Ezt én nem ismerem, sosem használtam.)

 

 

Köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

  • 0

uhhh, ezt jó hogy írtátok, mert én is most terveztem hogy veszek egyet, de nekem is osx van, ugy hogy akkor inkább lemondok róla, vagy idővel visszatérek az egykori már-már feledésbe merült win-re. Vagy mindkettő rendszer használata lenne a legjobb megoldás?

Szerkesztette Rolandsl
Link to comment
Share on other sites

  • 0
18 órája írta Rolandsl:

uhhh, ezt jó hogy írtátok, mert én is most terveztem hogy veszek egyet, de nekem is osx van, ugy hogy akkor inkább lemondok róla, vagy idővel visszatérek az egykori már-már feledésbe merült win-re. Vagy mindkettő rendszer használata lenne a legjobb megoldás?

Ha a zenéidet továbbra is OSX-en készíted, attól még a sound dizájn mehet PC-n. Erre a célra én tartok egy tábla PC-t... cirka 10 ezer Ft... és nem kell semmit tudnia, csak futtatni az egyszerű editor programot, ahhoz erőmű sem kell. Míg az USB-n rajta van a PC editor, addig az OSX-ről lehet küldeni neki a MIDI szekvenciát. Egy-két eszközt használtam már így.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...