Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Szoftver hangszerek iPadre


Bendi

Kérdés

Recommended Posts

  • 0

Köszönöm mindenkinek a sok ajánlást. Sokmindent beszereztem, még ennyi hasznos motyót nem vásároltam a neten, mint most :D

 

Ajánlom mindenki figyelmébe az AUFX effekteket:

 

http://kymatica.com/Software/AUFX

 

Én a Dub-ot és a Space-t vettem meg és fantasztikusak.

Tegnap még féláron vettem, ezért akartam ajánlani, de épp most pillantottam rá, és sajnos már nem féláras :(

Bár így sem olyan vészes.

Szerkesztette Koródi Csaba
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Korgék megint "beindultak".

Szerintem nagyon sokan fogják megvenni ezt a szoftvert. (Én egészen biztosan...)

http://www.korg.com/us/products/software/korg_gadget_for_ipad/page_2.php

 

Sajnos ehhez már updatel-nem kell a 7-es iOs-ra. Ezzel buknám a Jailbreak-et :) De megfontolandó, hogy érdemes lenne a sok szoftszinti helyett csak egy-kettőt használni... ez a KORG Gadget például igencsak sokrétűnek és elégnek tűnik. Kár, hogy csak állóban tervezték meg, így nem lehet beilleszteni az Alesis iODock-al a hangszereim közé.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Sajnos ehhez már updatel-nem kell a 7-es iOs-ra. Ezzel buknám a Jailbreak-et :) De megfontolandó, hogy érdemes lenne a sok szoftszinti helyett csak egy-kettőt használni... ez a KORG Gadget például igencsak sokrétűnek és elégnek tűnik. Kár, hogy csak állóban tervezték meg, így nem lehet beilleszteni az Alesis iODock-al a hangszereim közé.

Ööö van jailbreak 7-re, 7-1-re is.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Hi!

Megjelent az iVCS3 iPad-re:

 

 

Nagyon jól néz ki, én aztán rá vagyok kattanva minden ilyenre :) De nem tudom eldönteni, hogy ezzel csak ilyen tragikusan rossz hangeffekteket lehet létrehozni, vagy a demózó nem csinálta valami jól. Az nem baj, ha valamivel csak effekteket lehet kicsavarni, de ez a demo effektnek is elég rosszul hangzik :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Na én is pont így vagyok vele :)))

PinkFloyd OntheRun az egy későbbi ems szinti, talán az ad reményt :)))

A korai TangerineDream lemezeken is említik.

Illetve idustrialhoz és kisérleti zenékhez mindenképp jó lehet.

Szerkesztette vlaca
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...