Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Szoftver hangszerek iPadre


Bendi

Kérdés

Recommended Posts

  • 0
5 órája írta DutchFlowers:

Ize, ez mind mind API (CoreAUdio meg AU), ami pont arra van, hogy a hardvert ne a programozonak kelljen direktben programozni...

Az egy dolog, de maga az API - nagy valószínűséggel - nem wrapperek egymásra halmozása. Ezért nem megy az iOS-es AU plugin MacOS-en, pedig a framework ugyanaz. Az XCode nem köztes kódot fordít.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
3 órája írta Bendi:

Az egy dolog, de maga az API - nagy valószínűséggel - nem wrapperek egymásra halmozása.

Az API-t nem a plugin (/app) programozoja irja, ugyhogy amirol beszelni akartam vegig az szerintem meg mindig all. Mondjuk pl a nave-ben nem hiszem hogy lenne akarcsak egy sor assembly is. Ez persze feltetelezes.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
10 órája írta Koródi Csaba:

Jujj de nagyon elment ez a topik, számomra dekódolhatatlan kódok irányába :) Bedobnék egy visszatérő kódot :)

Valaki próbálgatta már a KORG Electribe Wave-et?

Kb. 1 órát elbíbelődtem vele, és tetszik. Ahogy én látom, nagyon jól ötvözi a klasszikus DAW funkcionalitást és a "modern", electribe-circuit-mpx féle kezelést. A 8 szinti track és a drum track - szerintem -  bőségesen elegendő bármilyen alap létrehozásához élő előadáshoz. (Megint csak azon tudok sopánkodni, hogy ha annakidején - 40 évvel ezelőtt - hasonló eszköz lehetett volna a kezünkben, olyan iskola-bulikat lehetett volna összerittyenteni, hogy ihaj! :) )  Már csak tengersok időre volna szükség... :( 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...