Jump to content
Ménemszól.hu

Új MFB szinti a láthatáron


grema

Recommended Posts

A német MFB Berlin a hírek szerint februárban új desktop cuccal jön ki Dominion X névvel. A hír szerintem több okból is érdekes lehet: egyrészt a cég némileg gyúrt egy kicsit a dizájnon, az eddig tényleg ultragagyi szappantartóba épített külcsín helyett vittek egy kis faanyagot a rendszerbe, és elvileg (remélhetőleg) ez lesz az új dizájnvonal is, másrészt elég lazának ígérkezik a masina!

Hogy miért is? Ezért:

  • analóg
  • félmoduláris
  • 3 oszcillátor wave shaping és ring moduláció funkciókkal
  • lp, bp, hp, notch filter elég bő modulációs lehetőségekkel
  • midi, CV kontroll stb. stb.

post-1-0-58670900-1326122371_thumb.jpg

Nem olcsó, de a funkciókat figyelembe véve szerintem nem is horror a kb. 780 Eurós ár.

Link to comment
Share on other sites

Adtam pontot a linkért, viszont a demo készítőinek adnék néhány minuszt. Nem értem miért kell az ilyen demókat (agyon)zengetni, meg utómunkázni. Vagy ha már utómunka, akkor tényleg tegyék széppé (mint pl moog MiniTaur teaser demo, vagy a SE "laughable hour" demója), Nekem sajnos csak annyi jött le a demókból, hogy a szűrő önrezonáns módban nagyon sejmesen szalad le az ember seggébe, szóval jó bélmozgató lábdob, meg gatyaszárrázó supersonic basszus jön ki belőle. A többitől meg nem estem hanyatt, és ez szerintem inkább a demót készítők hibája, semmint a cuccé. Na mindegy, meg kell kagylózni élőben... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...