Jump to content
Ménemszól.hu

hirdetések-hírdetők észrevétel


kenichi

Recommended Posts

  • Válaszok száma 126
  • Created
  • Last Reply

Az azért nem annyira rossz, ha az akkori és a mai pénzérték közötti cca 10-es-12-es szorzót figyelembe veszed. 91-ben 17EFt egy egészen erős havi fizetés volt. Igaz, nominális értéken ez ma nevetségesnek hangzik.

Link to comment
Share on other sites

De, hogy igazán kiakasszalak titeket, elmondom, hogy az MS20-at ingyen kaptam vkitől (gyári állapot, saját koffer), aki már nem használta és nem kellett neki, továbbá abból a 17ezerből vettem egy Sega Game Gear-t rakás játékkal. Máig nem tudom megmagyarázni. Bocsánat :)
 

Link to comment
Share on other sites

De, hogy igazán kiakasszalak titeket, elmondom, hogy az MS20-at ingyen kaptam vkitől (gyári állapot, saját koffer), aki már nem használta és nem kellett neki, továbbá abból a 17ezerből vettem egy Sega Game Gear-t rakás játékkal. Máig nem tudom megmagyarázni. Bocsánat :)

 

Megbocsátható, ha a Sega Game Geart min. 23 ezerért adtad tovább, és később ebből vettél mondjuk egy Moogot:) vagy legalább egy Kurzweilt:)

Link to comment
Share on other sites

Én pl. igencsak jól vettem pár dolgot(persze ez régebben volt, de akkor is):

 

- Roland TR-606 - 20.000,-Ft

- Roland SH-101 - 40.000,-Ft

- moog PRODIGY  - 25.000,-Ft

 

De nekem is van sok dolog(hiába jól adtam el), amit sajnálok...

Pl.: KORG PolySix, Roland JUNO-60

Link to comment
Share on other sites

Óóó ő igazán régi versenyző. Egy komplett packja van ilyen árakkal már elég régóta. :))))

:D

Ez az ár még akkor is súlyos lenne, ha véletlenül írták volna elé az egyest!

És ebben az a legjobb, hogy gondolom valaki már vett is innen.

Kiwi lennék felhívni és alkudozni, mennyit engedne és hogy magyarázna.

Ahoyg divatosan mostanában írják: Ez Mega LOL

Link to comment
Share on other sites

:D

Ez az ár még akkor is súlyos lenne, ha véletlenül írták volna elé az egyest!

És ebben az a legjobb, hogy gondolom valaki már vett is innen.

Kiwi lennék felhívni és alkudozni, mennyit engedne és hogy magyarázna.

Ahoyg divatosan mostanában írják: Ez Mega LOL

Nem emlékszem pontosan, de asszem régen írtam neki, még amikor az e-mu e64-emet vettem, de szerintem nem válaszolt :))))

Link to comment
Share on other sites

Mert biztos rosszul kezdted a levelet.

Nem így:

"Tisztelt Hirdető Dénes Bácsi!

Engem érdekelne a sampler, amennyiben 1.000.000,-Ft-ról 999.000,-Ft-ra engedni méltóztatni szíveskedne az amúgy is korrekt, remek árból!

Köszönettel:

Egy vevő(amúgy nagy tisztelője)"

:D  :D  :D 

Link to comment
Share on other sites

Bocs, de vannak dolgok amiket vásárolni is érdemes ebay-en - az elmúlt hónapokban 700 EUR alatt volt a moog sub phatty-k átlagára, még 306 Forintos euro ár mellett is szivesen vettem volna egyet, 360 körül kelnek el a waldorf pulse 2-ők és szerencsésen 480-ért adtam el a korg ms20 mini-t amiért senki se tett igazi ajánlatot itthonb. Most meg el se merem mondani, hogy mit próbálok venni helyette :).

 

Nem feltétlen kell küzdeni az Ebay-jel. Alkudni kell az üzletben Ebayes átlagárakra hivatkozva :) Nem tőlem tudjátok.... :)

 

Egy másik dolog: A DSI Mopho X4 az egyik legjobb szintink szerintem, és leakcióztuk mint a disznó. Ha van alulértékelt vas, akkor ez az. Én nem értem, tényleg azért hoztunk belőle egy szekérrel, mert az összes kollega be volt tőle szarva, és nagyon szép karriert jósoltunk neki. De ha külföldön nem elég divatos, akkor itthon nehezen lesz az. Viszont a Pulse2-t viszik mint a cukrot, ahogy jósoltuk. 

Link to comment
Share on other sites

 

Na várj ... sampler vonalon még egy gyöngyszem: http://olx.hu/hirdetes/boss-sp-202-sampler-adapter-doboz-papirok-csucs-technologia-IDOy5f.html#23d2ea3297

 

De vigyázz : CSÚCS TECHNOLOGIA

 

:DD

Link to comment
Share on other sites

A csúcs technológiáról jutott eszembe a nagy művész, de nem jól emlékeztem, már az utódtermékkel tolja az önmegvalósítást.
http://www.youtube.com/watch?v=5sI5X1jexFQ

Csend, a művész dolgozik!
Felhívnám a figyelmet a kényszeres kézdörzsölésre, itt nagy dolog készül kéremszépen, de a cowboyos pisztolyhasználat se kutya. A többi hasonlóan színvonalas produkcióért a "Papa Jo LIVE ACT" kifejezést kívánja a youtube. Jó szórakozást kívánok!

S lám, van akinek a csúcstechnológia is sok. :D
(nem hiszem el, hogy valaki ezt komolyan gondolja, s egy jóérzésű ember nincs a környezetükben, aki a vállát megfogva azt mondtaná: "haver, ez már sok, ezt ne!")

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.




×
×
  • Create New...