Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Cubase


snagyp

Kérdés

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

  • 0
2 órája írta snagyp:

Sziasztok!

Cubase-ben , ha egy hangsávot duplázok, és bárhol aztán fade-elek vagy más egyéb eszközöléskor, az eredeti sávban is csinálja!
 hogyan lehet ezt kikapcsolni?
Köszönöm a segítséget! :)  

Amikor először változtatsz a duplikált sávon, nem kérdezi meg, hogy Continue vagy New Version? Ha a Continue-t választod, akkor mindkét sávon csinálja, ha a New Versiont, akkor csak azon, amelyiken éppen változtatsz.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Valószínűleg azért nem kérdezi meg mert egyszer már nyomtál egy continue-t és bepipáltad, hogy ne kérdezze meg többször.
Innen kezdve alapértelmezettnek veszi, hogy mindig minden sávon hajtsa végre az elvégzett műveleteket. Van erre egy leírás, hogy hogy lehet újra "aktiválni", hoyg megkérdezze minden ilyen jellegű módosítás előtt, hogy új verzió legyen. Fejből nem tudom, később ha megtalálom, linkelem a leírást, de hátha addig megválaszolják helyettem.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
3 perccel ezelőtt írta Hobkins:

Valószínűleg azért nem kérdezi meg mert egyszer már nyomtál egy continue-t és bepipáltad, hogy ne kérdezze meg többször.
Innen kezdve alapértelmezettnek veszi, hogy mindig minden sávon hajtsa végre az elvégzett műveleteket. Van erre egy leírás, hogy hogy lehet újra "aktiválni", hoyg megkérdezze minden ilyen jellegű módosítás előtt, hogy új verzió legyen. Fejből nem tudom, később ha megtalálom, linkelem a leírást, de hátha addig megválaszolják helyettem.

köszönöm

Link to comment
Share on other sites

  • 0
3 órája írta snagyp:

köszönöm

ITT egy videó. De a látottakkal ellentétben, én azt javaslom, hogy ne töröld a tartalmat, csak helyezd át egy másik mappába, nehogy nagyobb galibát okozzon (galiba esetén vissza tudod másolni). Ha ezzel sikerül megoldani és még galiba sem lesz, akkor szuper. Ha nem sikerül megoldani, akkor jelezz és tovább keressük a megoldást.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...