Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Josh

Kérdés

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Talán sokan jártatok úgy, hogy mikrofon vásárlás előtt, jó lett volna megnézni egy összefogó táblázatot.

Nos én csináltam egyet a puskamikrofonokról.

Remélem a segítségetekre lesz :)

Próbálom majd folyamatosan frissíteni.

http://membrans.hu/i...&id=23&Itemid=2

Remek munka, köszi! Azon is gondolkodtam, hogy bizonyos témákat be lehetne dobni a közösség számára kidolgozásra, és ez is ilyesmi. Az oldalnak van egy TUTORIALS modulja (jelenleg nincs bekapcsolva, de semmi akadálya), amit mindenki szerkeszthetne, ilyen WIKI-szerűen. Nem tudom ilyen jellegű kontribúció érdekes lenne-e. Tudod mit, be is kapcsolom! :) Úgy hívják TUDÁSBÁZIS.
Link to comment
Share on other sites

Az a véleményem, hogy így képként elég használhatatlan.

Excelben/HTML-ben szerintem sokkal használhatóbb lenne a végeredmény: lehetne benne mindenféle kereséseket/szűréseket végezni.

Ha van vállalkozószellemű szakember, aki tudna hozzá rittyenteni egy jó html kódot, én nagyon szívesen fellapátolnám a tudásbázisba, amit most be is izzítottam! Ja, a szerzője egyébként ott is nyugodtan reklámozhatja a site-ját, meg creditet is kap érte természetesen, mindamellett, hogy egy idő után a közösség magától update-elné, bővítené (remélhetőleg)
Link to comment
Share on other sites

Én érdeklődnék is ebben a témában:

(főleg) Beszédet szeretnék felvenni, azaz videóhoz szeretnénk használni, kb olyan 2-4 méter távolságból.

Kb 30-80 ezer forint-ot szeretnénk rászánni.

Kapható jó minőségű ebben az árkategóriában?

Link to comment
Share on other sites

Én érdeklődnék is ebben a témában:

(főleg) Beszédet szeretnék felvenni, azaz videóhoz szeretnénk használni, kb olyan 2-4 méter távolságból.

Kb 30-80 ezer forint-ot szeretnénk rászánni.

Kapható jó minőségű ebben az árkategóriában?

Mi tértesz "jó minöségen"?

Amit ezért a pénzért kapsz, az nagyjából egy drágább (3-5milkós) video kamera mikrofonjának minöségi szintjével van versenyben. Ez általában tök elég egy normális jútyúb beszélegetös videohoz. Nem lesz egy Oscar díjas hang, de kezelhetö és használható. Ha ennél többre vágysz, az egy nagyságrenddel feljebb van, ami mondjuk egy mozifilmes vagy komoly TV-s szintnek felel meg.

Abban az árban amit írsz, mondjuk az Audio Technika árulgat egy két miksit pölö...

Link to comment
Share on other sites

Nézegettem is az Audio Technikát. Valószínűleg annál is maradok. Csak egy dolog nem tetszett az Audio-Tehcnika AT4040-ben (és a 2020-as is olyan volt), hogy fémes hangja van. Ami persze lehet hogy jól is állna ahhoz, amit szeretnénk...

Köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

Nézegettem is az Audio Technikát. Valószínűleg annál is maradok. Csak egy dolog nem tetszett az Audio-Tehcnika AT4040-ben (és a 2020-as is olyan volt), hogy fémes hangja van. Ami persze lehet hogy jól is állna ahhoz, amit szeretnénk...

Köszönöm!

Öööööö...akkor én vok a hülye vagy mi van?:) Ne a 4040-est nézegesd...hanem mondjuk a 8035-öst...szerintem :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...