Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Virus C desktop gyári állapotát hogy kell visszaállítani?


endilv426

Kérdés

Hello Mindenkinek!

Vettem egy Virus C desktop szintetizátort, és vissza szeretném állítani a gyári alapbeállításra. Utánaolvastam, azt írták, hogy az LFO Shape gombot kell nyomni és közben bekapcsolni. Kiírja, hogy "Initialize Global Memory" és "Initialize Edit Buffers", de semmi változást nem vettem észre utána. Ilyenkor nem az eredeti hangokat kellene visszatöltenie?

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Szerintem ez csak a globál paramétereket (MIDI + egyéb alap beállítások) és az edit buffert (kikapcsoláskor megőrzi a gép a memóriában az aktuális nem mentett szerkesztéseket) reseteli, ha a gyári hangokat akarod vissza állítani, akkor le kell töltened a gyári bankokat sysex-ben vagy midi-ben és fel kell tölteni rá, mondjuk a virus sounddiverrel.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem ez csak a globál paramétereket (MIDI + egyéb alap beállítások) és az edit buffert (kikapcsoláskor megőrzi a gép a memóriában az aktuális nem mentett szerkesztéseket) reseteli, ha a gyári hangokat akarod vissza állítani, akkor le kell töltened a gyári bankokat sysex-ben vagy midi-ben és fel kell tölteni rá, mondjuk a virus sounddiverrel.

A gyári bankokat és a sounddrivert honnan tudnám letölteni? Kerestem az Access oldalán, de nem találtam.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...