Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

ProTools 10 + UAD-2 problémák


SzegPisti

Kérdés

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

A/D kérésére nyitottam a témát és rögtön itt az elején megismétlem a rossz helyre postolt problémámat, hátha valaki tud segíteni.

Sziasztok,

Upgradeltünk ProTools 10-re, mégpedig úgy, vásároltunk egy Win7-et is (64 bit angol), illetve egy SSD meghajtót rendszervinyónak. Minden tökéletesen feltelepült, minden tökéletesen működik, kivéve 1 dolgot: 3 db UAD-2 Solo kártya van a gépben, 6.1-es driverrel, teljes WIN optimalizálást is megcsináltuk és érdekes, hogy minden UAD pluginünk problémamentesen fut, kivéve a Lexicon 224. Ez is megnyitható, a presetek kiválaszthatóak (nem mindegyik), viszont abban az esetben, ha a System Noise gombot ki/be kapcsolom kifagy az egész gép. Minden más funkció működik. A kérdésem az lenne, hogy van-e valakinek ötlete erre a problémára? Nyilván az olyan ötletek már nekem is eszembe jutottak, hogy ne nyomkodjam a System Noise gombot. Nekem grafikus kártya driver-probléma jutott eszembe, mert amíg a win7 wdm driverét használtam, addig nem jelentkezett ilyesmi, viszont az RTAS pluginek megnyitása jelentősen visszavette a gép grafikus teljesítményét (az UAD-ok érdekes módon nem). A grafikus kártya egy Nvidia GeForce 8500 GT 512 rammal.

Várom a lehetséges válaszokat, ötleteket.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...