Jump to content
Ménemszól.hu

Hirdetések gyakori ismétlődése


remetemen

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Hogy nem vettem ezt a topikot eddig észre?! Pedig elvileg minden új hozzászólást megnézek. Na mindegy, még jó, hogy egy másik témánál felhívták rá a figyelmet. És igen, én is pont ezen gondolkoztam mostanában. És valóban nem jó az irány. De sajnos az egész világ erre halad, a pofátlanság, a nyomulás, a spammelés a menő. Főleg ha hagyják. Több fórumon is jelen vagyok (nemzetközileg is), van, ahol szigorúan moderálnak, van, ahol leszarnak mindent. És a legrosszabb: van, ahol szigorú szabályok vannak, de leszarják a moderátorok is. Ezt az oldalt meg végképp magára hagyták a készítők/moderátorok. Úgyhogy tényleg csak ennyi maradt, hogy a tagok felhívják rá a figyelmet. Amit meg az érintettek ugyanúgy leszarnak, sőt, még ki is röhögik.

Link to comment
Share on other sites

9 perccel ezelőtt írta kib:

Ezt az oldalt meg végképp magára hagyták a készítők/moderátorok

Egyes információk szerint még örülhetünk neki hogy egyáltalán van, mert már állítólag a "főnökségnél" többször felvetődött a villanyoltás kérdése is...

Mondjuk a politikai freestyle rovatot ki is nyírták, bár tény hogy elvileg mégis csak szakmai fórumnak kéne inkább ennek lenni. Nem teljesen úgy sült el (mondjuk egy Gearsultzhoz képest...)

Link to comment
Share on other sites

54 perccel ezelőtt írta djuice:

Egyes információk szerint még örülhetünk neki hogy egyáltalán van, mert már állítólag a "főnökségnél" többször felvetődött a villanyoltás kérdése is...

Mondjuk a politikai freestyle rovatot ki is nyírták, bár tény hogy elvileg mégis csak szakmai fórumnak kéne inkább ennek lenni. Nem teljesen úgy sült el (mondjuk egy Gearsultzhoz képest...)

Igen, gondoltam, hogy ez a helyzet. Pedig ez jó reklámfelület (lenne) nekik. Nem szabad a Facebook mindenhatóságában bízni/hinni, több lábon kell állni. Eleinte ezt jól ki is használták, jól marketingezték itt a termékeket.

A hülyék vagyunk topikot tudtommal az indítója törölte, de nem is baj szerintem, kicsit jobb lett ezzel is a világ :)

Link to comment
Share on other sites

1 órája írta kib:

Eleinte ezt jól ki is használták

Igen, mikor még Silk is nyomta itt a szakmai megfejtéseket, meg ugye a kezdedet kezdetén az egész menemszol.hu 1.0 egy tech blog review oldalnak indult, amibe beleolvadt az absolute.hu fórum később, na de hát így múlik el a világ dicsősége...

És még pár éve Bécsben is nyitottak egy kis gear demo shopot. Na az se igen működhet már.

De ha megnézem, hogy az egykori nagy hangszerboltok közül is tán a Tajtiék vannak legstabilabban talpon, azon se csodálkoznék ha a Covid miatt az egész Hitspace lehúzná a redőnyt.

Nálunk egy 35 éve működő családi vállalkozású felkapott híradástechnikai alkatrész szaküzlet zárt be múlt hónapban. Kérdeztem a tulajt, azt mondta megy egy multihoz dolgozni, mert nem tud mást kitalálni, pedig az apja mellett tanulta ki a szakmát úgymond...

Link to comment
Share on other sites

Amerikában eléggé felfutott a hangszerbiznisz a járvány miatt, csomóan a kényszerű otthonlét alatt elkezdtek zenével foglalkozni, veszik a hangszereket orrba-szájba. A használt hangszerek eladásánál is látszik az árgörbén, tavaly márciusban elkezdett meredeken emelkedni, teljesen meg van őrülve az amerikaiak. Nem tudom, hogy ez Európára, főleg Magyarországra mennyire jellemző, tartok tőle, hogy nem annyira.

Link to comment
Share on other sites

A kényszerű otthonlét alatt mi? :D Persze, amcsiban, németben, svájcban stb. ráérnek most producerkedni a friss munkanélküliek, ott van működő szociális háló. A segélyből hangszerre is futja tán. Itt kibaßnak a munkahelyről és már dobhatod is fel a cuccokat az apróba... 

Szerkesztette Irw
Link to comment
Share on other sites

33 perccel ezelőtt írta djuice:

Nálunk egy 35 éve működő családi vállalkozású felkapott híradástechnikai alkatrész szaküzlet zárt be múlt hónapban. Kérdeztem a tulajt, azt mondta megy egy multihoz dolgozni, mert nem tud mást kitalálni, pedig az apja mellett tanulta ki a szakmát úgymond

És ez nagyon elkeserítő. Nem véletlenül történik ez az egész most, de ez már tényleg egy egészen más téma...

Link to comment
Share on other sites

2 órája írta Irw:

A kényszerű otthonlét alatt mi? :D Persze, amcsiban, németben, svájcban stb. ráérnek most producerkedni a friss munkanélküliek, ott van működő szociális háló. A segélyből hangszerre is futja tán. Itt kibaßnak a munkahelyről és már dobhatod is fel a cuccokat az apróba... 

Hát ja. És persze nem csak a munkanélküliek, senki nem mehet sehova, nem mehetnek inni, bulizni, BBQ-zni, baseballmeccsre, lövöldözni :), úgyhogy marad a zenélés. És aztán jönnek a fórumokra a hülye kérdéseikkel :) A kedvencem az, amikor megkérdezik, hogy bekapcsoltam a szintit, ménemszól. Ahhoz vannak szokva, hogy a játékszintikben van hangszóró, és csodálkoznak, hogy ez meg nem szól magától :) 

Link to comment
Share on other sites

5 órája írta djuice:

Egyes információk szerint még örülhetünk neki hogy egyáltalán van, mert már állítólag a "főnökségnél" többször felvetődött a villanyoltás kérdése is...

Mondjuk a politikai freestyle rovatot ki is nyírták, bár tény hogy elvileg mégis csak szakmai fórumnak kéne inkább ennek lenni. Nem teljesen úgy sült el (mondjuk egy Gearsultzhoz képest...)

Ahogy szóba hoztuk a témát, egyből kapott egy új kinézetet az oldal. Csak törődnek még velünk :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Az egyik ilyen spammer hírdetése különösen érdekes, azt írja, hogy "dobost keres, aki nem öreg és nem dagadt". Jelentettem, de úgy látszik csak engem zavar.
Amúgy én hárfást keresek, de fajta tiszta pirézek kizárva, inkább 20 éves szőke orosz csajok jelentkezését várom 22-es BMI-ig! 

Link to comment
Share on other sites

12 perccel ezelőtt írta Kilobeat:

Az egyik ilyen spammer hírdetése különösen érdekes, azt írja, hogy "dobost keres, aki nem öreg és nem dagadt". Jelentettem, de úgy látszik csak engem zavar.
Amúgy én hárfást keresek, de fajta tiszta pirézek kizárva, inkább 20 éves szőke orosz csajok jelentkezését várom 22-es BMI-ig! 

Emlékszek erre, nekem is baszta a szememet, jól tetted!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ekkor: 2021. 05. 02. at 19:45 írta Kilobeat:

Az egyik ilyen spammer hírdetése különösen érdekes, azt írja, hogy "dobost keres, aki nem öreg és nem dagadt". Jelentettem, de úgy látszik csak engem zavar.
Amúgy én hárfást keresek, de fajta tiszta pirézek kizárva, inkább 20 éves szőke orosz csajok jelentkezését várom 22-es BMI-ig! 

A phast nem zavar, de nagyon is... a sok kocog nyomuló hirdető buzserátor mellet, dehát ez van. Ez is elquródott, mint OI sok más is a világban. Pár ember miatt érdemes ezt az oldalt látogatni.

Na de visszatérve hát igen  B+, még válogatna is, pedig biztos oka van annak hogy még nem betöltött a pozisön... :D

A lényeg, hogy legyen szemfestéked amit használsz is... :D

Aki igényes magára oda nem megy zenélni az is biztos. 

Amúgy meg én is keresek zenésztársnőt, trombitálni kellene le engem két felvétel közt... (öreg és dagadt is jövet, kivehető fogsor előny.) Jelentkezni itt. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válasz erre a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...