Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Igyenes vs fizetős pluginek


MMate

Kérdés

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

  • 1

Tökéletesek. Csupán azzal kell tisztában lenni, hogy mire valók, mire képesek, mit tudnak a korlátozásai ellenére, ha vannak.

Példák:

VladG Limiter N°6. Ez egy igazi nagyágyú. Remek fegyver, de csak annak a kezében, aki ismeri minden porcikáját, és nem csak a potikat tekergeti össze-vissza.

TDR Kotelnikov. Ha valaki meg akarja ismerni/tanulni a kompresszor használatát ingyé, akkor szerintem ez az. Nem kérdés az sem, hogy ez egy nagyon jó kompi.

Akad még itt néhány gyöngyszem. A teljesség igénye nélkül.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0
23 perccel ezelőtt írta wolf:

Tökéletesek. Csupán azzal kell tisztában lenni, hogy mire valók, mire képesek, mit tudnak a korlátozásai ellenére, ha vannak.

Példák:

VladG Limiter N°6. Ez egy igazi nagyágyú. Remek fegyver, de csak annak a kezében, aki ismeri minden porcikáját, és nem csak a potikat tekergeti össze-vissza.

TDR Kotelnikov. Ha valaki meg akarja ismerni/tanulni a kompresszor használatát ingyé, akkor szerintem ez az. Nem kérdés az sem, hogy ez egy nagyon jó kompi.

Akad még itt néhány gyöngyszem. A teljesség igénye nélkül.

Köszönöm a választ!

Már próbáltam jónéhány ingyenes plugin-t. Volt amelyik nem is működött rendesen, de találtam egy-két nagyszerűt is. Például, az Analog Obsessionnak a pluginkeit szoktam használni.

A TDR Kotelnikov-ot én is használom és nagyon jól paraméterezhető.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...