Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

SSL2 vs Clarett 2pre usb


BorsCast

Kérdés

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

  • 1

Jó a kérdés, nehéz is meg nem is. Én ilyen esetekben szét szoktam nézni a thomann.de oldalon, véleményeket keresve. (Ötvenezer légy nem tévedhet alapon.) Egy idő után ki szoktak derülni a termékről gyártási problémák, driver bakik és ilyenek.

A Clarett túlzottan alulértékelt termék, az SSL-nek neve van, de kisérhetik apróbb minőségi hibák a gyártást illetően. (A 4K funkció reklámjának sem szabad bedőlni.)

A kérdés az, hogy milyen ficsőrre lehet később szükség, pl optikai inputra (Clarett), vagy monitor mix gombra (SSL2), esetleg két füles kimenetre (SSL2+).

A Scarlettről váltva természetesen "kis lépés az embernek", de kétségtelenül lépés.

Ha a Clarett ára megvan, még várnék és gyűjtögetnék egy kicsit, hogy akár a legkisebb RME, egy Babyface Pro FS ára összejöjjön... és akkor mindenki boldog, nincs dilemma, gyomorfájás, fejfájás, és a szintlépés is valóban korrekt módon megoldva.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
10 perccel ezelőtt írta wolf:

Jó a kérdés, nehéz is meg nem is. Én ilyen esetekben szét szoktam nézni a thomann.de oldalon, véleményeket keresve. (Ötvenezer légy nem tévedhet alapon.) Egy idő után ki szoktak derülni a termékről gyártási problémák, driver bakik és ilyenek.

A Clarett túlzottan alulértékelt termék, az SSL-nek neve van, de kisérhetik apróbb minőségi hibák a gyártást illetően. (A 4K funkció reklámjának sem szabad bedőlni.)

A kérdés az, hogy milyen ficsőrre lehet később szükség, pl optikai inputra (Clarett), vagy monitor mix gombra (SSL2), esetleg két füles kimenetre (SSL2+).

A Scarlettről váltva természetesen "kis lépés az embernek", de kétségtelenül lépés.

Ha a Clarett ára megvan, még várnék és gyűjtögetnék egy kicsit, hogy akár a legkisebb RME, egy Babyface Pro FS ára összejöjjön... és akkor mindenki boldog, nincs dilemma, gyomorfájás, fejfájás, és a szintlépés is valóban korrekt módon megoldva.

Köszi a választ! :)

elsősorban a Clarett az előfok miatt jött a képbe. Ugye a lényeg nálam a voiceover minőségének egy magasabb szintre “emelése”. Zenei felvételekre sem használnám.Nincs szándékomban bővíteni sem. Az említett podcast bejöhet még a képbe, két főre. A fülesnél pedig a szétosztás megoldom egy splitter kábellel :)  Tudom, egyszerűbb lenne betennem a láncba egy Isa One-t, de én “mindent az egybent” szeretnék.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Ekkor: 2021. 03. 07. at 11:08 írta BorsCast:

Sziasztok!

A címben említett 2 interface között billegek. Voiceover felvétel az elsődleges cél és podcast emellett. Scarlet-em volt, szeretnék szintet lépni. MacOS rendszeren vagyok. Mikrofon: AT4040.

köszi a válaszokat! :)

Szia! Szeretném kérdezni, hogy végül melyiket vetted meg és mi a tapasztalatod a kiválasztottal? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...